Problem z grami , directx error function

(consumentical) #1

Witam jak w temacie mam generalnie 2 gry Gird 2 , Battlefield 3 bo dysk na więcej nie pozwala ale mnie wystarcza.
Chodzi głównie o to że spełniam wymagania gry i podczas rozrywki (gram na ultra settings) wyrzuca mnie z gry lub program przestał działać grafika nie szaleje jeśli chodzi o dźwięk ale mam też taki komunikat w przypadku Battlefield 3 :
DirectX Error
DirectX function"getDeviceRemovedReason"
Falied with DXGI_ERROR_DEVICE_HUNG: Device hung due to badly formedcommands … GPU: Nvidia gt 640, driver 37892. Parametry komputera :

Windows 8.1 32 bit
4 gb ram
Gigabyre geforce gt 640 1 gb gddr5
Czy to przez 32 bit ? Najbardziej denerwuje mnie to gdy program przestał działać o co chodzi gram na ultra i nie widać lagów
Dodam że na win 7 (wersja testowa) grałem w the forest na średnio wysokie i nie wywalało z gry czasem pisało sterownik przestał działać ale odzyskał sprawność

(lordjahu) #2

System oryginalny ?
Sterowniki do karty graficznej aktualne ?

(consumentical) #3

Znaczy system zgrany z laptopa bo się zepsuł. Sterowniki jak najbardziej tylko jak zainstalowałem z płytki sterowniki(stare) to nie wywalało gier tylko się zacinały a te nowe to gry chodzą na maksymalnych tylko pisze że program przestał działać system Windows poinformuje cię o problemie, i możesz nacisnąć zamknij program albo w ogóle żadnego powiadomienia tylko obraz czarny grafika przyspiesza na parę chwil i sama gra się wyłącza na win 7 nie miałem takiego problemu przypominam 32 bit