Problem z grami na engine Unrela (Swat 4 , Brothers In Arms)

mam nastepujacy problem gdy gram w gry oparte na silniku unreala to wyskakuje mi okno

"

Build: (null)

OS: Windows XP 5.1 (Build: 2600)

CPU: AuthenticAMD PentiumPro-class processor @ 1594 MHz [585535520768.000000 0] with 510MB RAM

Video: SAPPHIRE RADEON 9550 128MB (6517)

General protection fault!

History: ULevel::SpawnActor <- (PlayerController) <- UGameEngine::PreInit <- InitEngine

"

Prosilbym o pomoc. Posiadam windowsa Xp + SP 2

Moj komp to Sempron 2300 512 Ram Readon 9550

Czy to sa orginalne gry ?

Swata mam oryginalnego brothers na razie nie chcialem sprawdzic czy dobre a jesli to pomoze to na SP 1 chodza te gry problem tkwi chyba w SP 2 !!

To sa tak zwane “kritikale” wyskakuja na niestabilnych systemach. :slight_smile: Defragmentacja, sprawdz czy masz odpowiednie stery i DX, przeinstaluj gre, sciagnij aktalizacje do gry, sprawdz kompa anty-wirem ewentualnie reinstal windy.

A co do aktualizacji do windowsa to najlepiej zebys miał wszystkie. :slight_smile:

thx za odpowiedz !!

Raczej do wiekszosci gier na UE sa instalatory linuksowe lub osobne wersje dla linucha, a gdyby nawet nie to Cedega/Wine se dobrze z nimi radzi.

JHS:PL thx za pomoc sprawdze Cedege mam nadzieje ze wszystko bedzie ok jesli tak to chyba do konca pozegnam sie z produktem billa :slight_smile: