Problem z grami na moim sprzęcie

Witam

Posiadam: Pentium Dual Core 2.0 GHz, Gigabyte GA-G31M-S2L, 2 GB ram DDR2 800 MHz, VGA 9400GT Asus, HDD 74GB Raptor SATA.

Mam następujący problem, a mianowicie chodzi mi o gry takie jak: NFS Undcover , Asassin’s creed… Jeżeli ustawiam w tych grach grafike na full to lekko mi się tnie,a jak daje na minimum to też mi się lekko tnie tak samo jest na średnich. Co mam zrobić aby płynnie chodziły mi te gry.

Prosze o pomoc.

twoja karta graficzna jest dosyc slaba temu tak jest

Wsadziłem kolegi grafike: 9600GT i jest to samo :frowning:

ja mam 9600 gt u mnie nfs chodzil dosc dobrze minimum bylo na sreddnie poustawiane niektore ustawienia na wysokie nawet antyliasing byl wlaczony i rozdzialka 1280x1024 dalo sie grac spokojnie,moze przeinstaluj sterowniki od karty graficznej znajdziesz je na stronie nvidia.pl

Dodane 05.02.2009 (Cz) 11:41

przed zainstalowaniem nowych usun stare sterowniki

dzisiaj sformatowałem windowsa i wgrałem go na nowo i ściągnełem sterowniki z nvidia.pl i nie pomaga:( zawsze tak samo siś tnie jak na minimum i maximum…

Proc nie wyrabia. Wymiana całego kompa najlepiej.

a oprócz procka co może być przyczyną??

Assasin’s Creed:

* System: Windows® XP/Windows Vista (wyłącznie)

* Procesor: Dual core processor 2.6 GHz Intel® Pentium D lub AMD Athlon 64 X2 3800+ (Intel Core 2 Duo 2.2 GHz or AMD Athlon 64 X2 4400+ lub lepszy rekomendowany)

* RAM: 1 GB Windows XP / 2 GB Windows Vista

* Karta video: 256 MB DirectX 10.0 lub DirectX 9.0, z Shader Model 3.0 lub wyższym (zobacz listę sprzętu)*

* Karta dźwiękowa: kompatybilna z DirectX 9.0 lub 10.0 (rekomendowana 5.1)

* Wersja DirectX: DirectX 9.0 lub 10.0 (dołączone do dysku)

* DVD-ROM: DVD-ROM (odczytujacy płyty dwuwarstwowe)

* Miejsce na dysku twardym: 8 GB

* Opcjonalne urządzenia peryferyjne: klawiatura, mysz, opcjonalnie pad (rekomendowany kontroler Xbox 360)

* Karty graficzne obsługiwane w momencie wydania:

ATI RADEON X1600*/1650*-1950/HD 2000/3000 series

NVIDIA GeForce 6800*/7/8/9 series

NFS Undercover:

System operacyjny: Windows XP lub Vista

Procesor: Intel Pentium 4 2,8GHz (3,0GHz dla Windows Vista) lub jego odpowiednik

Pamięć RAM: 1GB

Karta graficzna: GeForce 6500, Radeon 9500 albo lepsze (muszą wspierać Pixel Shader 2.0)

Twardy dysk: 5,5GB

I to są jego minimalne wymagania(NFS Undercover) więc nie wiem czemu się dziwisz, że taki gry na maxa ci nie chodzą.