Problem z grami na windows vista ultimate 32bit

witam mam problem niedawno postawiłem viste ultimate 32 bitową i chciałem sobie pograć w gothic 3 gra zainstalowała się bez żadnych nieoczekiwanych problemów ale cóż jak ją odpaliłem to po pierwszej reklamówce wydawców gry nastąpił błąd miałem blue screen i tam było

--------A problem has ben detecdet and windows has been shut down to prevent damage

to your computer

nv4,wini.sys

page_fault_in_new_paged_area ------

niewiem co jest ta gra chodziła mi normalnie na średnich wymaganiach na xp professional a kompa mam takiego

intel core 2 quad q6600 2.40 ghz

ram 2 gb

i grafika geforce 8500 gt 512 mb

niewiem co jest może jakiś sterowników do visty nie zainstalowałem niewim sprawdzałem też far cry 2 która też chodziła normalnie na xp a tu nic zainstalowała się dobrze ale już nie było tego bluescreenu tylko wyświtlił się komunikat że windows nie może otworzyć tego programu i żebym albo w sieci albo ręcznie go wybrał niewiem może ta vista niema takiego lauchera czy coś takiego do plików 3d POMÓŻCIE

Dodane 25.02.2009 (Śr) 16:09

i jeszcze niedawno zciągnołem z instalek wersje service pack 1 specjalną do wisty

Zainstaluj te sterowniki http://www.nvidia.pl/object/winvista_x8 … ql_pl.html

(poprzednie usuń)

nie to ne działa :frowning: gothic i far cry nie chodzi zainstalowałem słabszą gre stronghold i chodzi ale muli chyba przejde na xp bo ta wista stwarza tyle problemów ale jak macie jakieś rady to piszcie prosze …:stuck_out_tongue: