Problem z grami po aktualizacji sterownika w Win 8.1

(Skibaa10) #1

Mam pytanie do posiadaczy kart graficznych od GTX 6xxx wzwyż i być może posiadaczy Windows 8.1, a mianowicie, czy któreś z was zainstalował w najbliższym czasie nowy sterownik w wersji 344.75? Jeśli tak, to czy ma problem z grami, w szczególności nowymi? U mnie niestety po aktualizacji sterownika większości gier nie działa ( zawieszają się podczas uruchamiania lub wogóle się nie uruchamiają). Po uruchomieniu, np. Far Cry 4 czy Call of Duty Advanced Mdern Warfare, gra zawiesza się, a w dzienniku zdarzeń systemowych w Dziale System pokazuje mi, że sterownik przestał odpowiadać, ale odzyskał sprawność. Takie cyrki miałem od momentu aktualizacji. Miałem, bo musiałem powrócić do poprzedniej wersji sterownika, by gry uruchamiały się poprawnie.

Czekam na odpowiedzi.

SKIBA100, proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie, używając opcji EDYTUJ , później Użyj pełnego edytora , popraw tytuł tematu, tak aby mówił konkretnie o problemie. W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika.

(JNJN) #3

Coś z tymi najnowszymi sterami nie do końca tak jak należy? dlatego dalej pracuję na 340.52.

(Skibaa10) #4

U ciebie też coś się krzaczy? Jaki masz system? Ja mam ostatnie sterowniki poprawnie działajace w wersji 344.65. Możesz sobie tą wersję sterowników pobrać.