Problem z Grami. Podczas gry pojawia sie Blue screen! Pomocy

Witam! Mam problem z grami. Gdy chcę uruchomić gre to ładnie wszystko działa, gra włącza się bez problemu ale czar nie trwa wiecznie, po jakimś czasie(5min czy 15min) gra sie wyłącza i Blue Screen się pokazuje i resetuje go. Nie wiem czym to jest spowodowane. Jest to nowy LAPTOP (3 dni temu kupiony), sterowniki są i działają. Dlatego proszę o pomoc! !!

Oto jego parametry: Procek: AMD A6-4300M APU | Grafika: AMD Radeon HD 6520G | 4GB RAM

Wrzucę jeszcze liczby z Blue Screena:

***STOP: 0 X00000116 (OXFFFFFA80065D24E0,0XFFFFF88006A0741C,DALEJ URWALEM NA FOTCE)

***atikmpag.sys- Addres FFFFF88006A0741C BASE AT FFFFF88006A00000

Proszę o pomoc!

Pewnie się przegrzewa. Zapuść w czasie gry np. HwInfo i zobacz po chwili gry jakie temperatury procesor i układ graficzny osiągają

Ale on nie jest goracy bo sprawdzałęm. To wystepuje jak gre odpalam.

ale i tak sprawdź programem.

ok i co gre mi wyłaczylo :smiley:

samsonight , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie,używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038

Witam,

a próbowałeś może przeinstalować sterowniki do karty graficznej albo chociaż ich upgrade lub downgrade???

Lepiej byłoby gdybyś napisał jakiej marki ten laptop, są różne przypadki i różne wracają do serwisu.

Szczerze powiedziawszy skoro kupiłeś maszynę 3 dni temu, nie baw się w nic, tylko serwis.

Ewentualnie, skoro twierdzisz że laptop nie jest gorący, czyli nie przegrzewa się układ, możesz spróbować wyjąć jedną kość ram-u, i sprawdź, o ile nie są pod klawiaturą, spróbuj zrobić to tak, żeby nie zostawić żadnego śladu po wyjęciu.

pzdr