Problem z grami posiadajcymi Games for Windows Live

Siemka, nie posiadam teraz internetu, piszę od kolegi. Wszystkie gry xlive mi nie działają, a dokładnie jak włączam np: Gta 4, to wyświetla się błąd :

"Brak biblioteki porządkowej 5 coś tam, cztero cyfrowa liczba zaczynająca się na 5, nie wiem dokładnie dlatego, bo mnie nie ma mnie w domu, jak zainstalowałem Flatout Apokalipsa, on też jest z xlive to to samo mi się wyświetla, a jak włączam inną gre, bez xlive to normalnie wszystko działa. Wiem że te gry potrzebują połączenia z internetem. Ale Flatout Apokalipsa ma xlive i nie potrzebuję połączenia z internetem, ale też jest ten błąd. Jak narazie poinstalowałem różne ważne programy od micrsofta, i teraz już nie ma tego błędu, ale i tak gra się nie włącza. Chciałbym jeszcze powiedzieć, gdy miałem jeszcze starego windwosa z internetem, wszystko mi chodziło.

Liczę na pomoc.

Chodzi o Games for Windows - LIVE ?

Musisz podać dokładnie występujące błędy i komunikaty .Spróbuj stworzyć konto offline .

Jeżeli chodzi o konto Offline to ja to umiem zrobić. Mi nie chodzi o zrobienie sobie konta na Games for Windows Live. Jak wcześniej napisałem mi się wogóle gra nie włącza, dlatego bo właśnie jest jakoś źle zainstalowany ten Xlive. Już sobie poradziłem, wystarczy zainstalowanie poprawek do windowsa i wszystko działa. Ale i tak dzięki za chęć odpowiedzi. Pozdro.

Robert09 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Uważam raczej, że temat do zamknięcia, no chyba że ktoś ma jeszcze jakiś problem z tym. Ja już sobie poradziłem. Pozdro.