Problem z Grami - Przycinanie

Witam. Jestem tu nowy ,myślę że wybrałem dobry dział .Otóż porykam się ze strasznym problemem -zcinaniem gier.Nie są to jakieś gry wymagające a na moim komputerze powinny śmigać ?.Typu Fifa 11, Symulator Farmy 11 i każda nowa gra …Problem wygląda tak że te zacięcia występują co kilka sekund.Gram z 5 sekund a zaraz zawieszenie się i tak cały czas .Po prostu obraz staje i nic nie da się zrobić tylko czekać :-x Można wykluczyć wirusy -komputer po formacie , czyszczony programem CCleaner ,czyszczony w środku -0 kurzu i kartę graficzną . A to mój kombajn :

Procesor :AMD Athlon 64 X2 6000+ 3.00GHz ,Ram 4 GB ,Karta graficzna Gigabyte GT430 ,Dysk Twardy Western Digital 320 GB ,zasilacz400 W Feel 1 Modecom .( Kartę graficzną wykluczam ponieważ, miałem Kartę Eah 3650 Asus 512 MB .)Kupiłem GF Gigabyte GT i to nic nie dało .Proszę userów o pomoc . :expressionless:

Dodane 17.05.2012 (Cz) 14:52

System Win 7 Home Premium

Po 1-sze, to zasilacz jest do wymiany.

Po 2-gie GT430 to kastrat.

400 watów to mało ? Gt 430 grafa to słaba karta …

Nie, 400W to odpowiednia moc, ale marka nie jest zbyt dobra. Zasilacz, to najważniejszy element komputera. NIGDY na nim nie oszczędzaj.

Właśnie to napisałem :slight_smile:

Aha , to trochę się pomyliłem co do karty , z tego co czytałem może i jest droższa ale na pewno lepsza od starszej -ta ma 1024 pamięci .Czyli na aktualnym zasilaczu zawsze będą takie zściny ?Mógłbyś polecić jakiś nowy zasilacz do mojego sprzętu ?Powiedzmy ,że mam budżet około 200 .I czy po wymianie OCZ’a gry podane będą chodzić płynnie na moim kombajnie ?

To, że ma 1GB pamięci, to nie znaczy, że jest lepsza.

Najlepiej pożycz od kumpla markowy zasilacz i spróbuj na nim, nikt nie może być pewny dlaczego się przycina.

Sprawdź jeszcze temperatury :slight_smile:

http://imageshack.us/photo/my-images/37 … uuhts.png/

Dodane 17.05.2012 (Cz) 21:51

Czy ze temperaturami i napięciem wszystko ok ?

Dodane 17.05.2012 (Cz) 21:52

Czy ze temperaturami i napięciem wszystko ok ?