Problem z grami w Nokii 7373

(Schmiest) #1

Ściągnąłem kilka gier na ww.telefon ze strony http://www.ownskin.com/games niestety po wczytaniu uruchamiają się one nie na całym wyświetlaczu tylko gdzieś na 1/3,w związku z tym praktycznie nie da się z nich korzystać.Czy można coś z tym zrobić? Zaznaczam że nie są to jakieś "skomplikowane" gry bo właścicielem telefonu jest 10-latek.Swoją drogą gdyby ktoś orientował się skąd można ściągnąć jakieś gry dla dzieci edukacyjne,bez przemocy, będę wdzięczny za info.

(Lasero) #2

To jest niestety wada Javy. Trzeba instalować tylko takie gry które mają rozdzielczość jak ekran w twoim telefonie - (320 x 240)

(Schmiest) #3

Skąd mam wiedzieć która gra będzie pasować do mojego telefonu? przy grach tego nie podają tak jak np.przy tapetach

(jarekm26) #4

jak wchodzisz na ta strone to okreslasz marke i model telefonu...

(Schmiest) #5

tak też robiłem a mimo to ściągało gry które wyglądały jak w moim pierwszym poście-stąd właśnie ten temat bo dziwne wydawało mi się że gry ściągniete na konkretny telefon nie działały jak trzeba

(jarekm26) #6

w takim razie polecam skorzystac z tego serwisu....

(Schmiest) #7

Dzięki za link! Spróbowałem z grami "Funky Monkey in" i "Bogee Expedition",niestety tez nie wyświetlają się na całym wyświetlaczu