Problem z grami windows 7 Przycinają się!

(Konto16) #1

Witam

Mam problem z grami ponieważ nie dawno wszystko było ok i dobrze działały aż nagle zaczęły się przycinać nie dawno robiłem formata. wszystko było ok.

Dziś pojawił się ten problem. Nie wiem czemu :frowning:

Mój komputer to Acer aspire 5742G

GeForce GT 420M

Ramy 3GB DDR3

Dysk 500GB

Procesor 4x 2.53

Proszę o pomoc :frowning: ...

Wiem że dużo jest takich tematów ale w każdym co innego nei wiem co to za przyczyna może być .

Z góry dziękuje!

-- Dodane 20.08.2012 (Pn) 19:32 --

Zapomniałem napisać procesor Intel Core i5

(kowal.luk) #2

ściągnij najnowsze sterowniki do karty graficznej ze strony producenta http://www.nvidia.pl/Download/index.aspx?lang=pl

(Matadini) #3

Moim zdaniem:

1. Zainteresuj się jakimś programem do oczyszczania OS'a, typu: CCleaner.

2. Może jakaś aktualizacja sterowników by się przydała?

(kowal.luk) #4
  1. skoro niedawno był robiony format (zależy jak niedawno), to nie ma sensu systemu czyścić, aczkolwiek nie zaszkodzi

2. przydała by się defragmentacja, może być programem http://www.dobreprogramy.pl/Auslogics-D ... 13271.html

(Konto16) #5

format robiony był 2 miesiące temu a co to jest defragmentacja?

I pobranie najnowszych sterowników nic nie pomogło:(

(kowal.luk) #6

widzę że internet boli...

(Konto16) #7

Po długiej defragmentacji nic nie pomogło :frowning:

Co to może być?

(pawcio1212) #8

a antywirusa masz??

może coś się władowało do sytemu

uruchom system i np po 30 minutach sprawdź w menadżerze zadań procesy(procesy wszystkich użytkowników) czy coś nie używa procesora, a jeżeli używa to co

(adam9870) #9

Wykluczymy infekcję. Utwórz log OTL: analiza-dezynfekcja-zestaw-narzedzi-nieingerencyjnych-t485632.html, następnie kliknij w znaczek wykrzyknika (zgłoś post) w prawym górnym rogu Twojej wiadomości i poproś moderatora o przeniesienie tematu do działu Bezpieczeństwo.

(Konto16) #10

Dopiero po defragmentacji po jakiejś 1 godzinie wszystko wróciło do normy dzięki wielkie!