Problem z grami (wylacza monitor)

Witam mam male pytanko czy moglby ktokolwiek mi poiedziec co moze powodowac ze podczas gry w “NFS MW” czy “GTA SA” po grze okolo 10 min komputer nadal chodzi dzwiek sie zacina a monitor gasnie tak jakby komp byl zupelnie wylaczony “brak sygnalu” bylbym wdzieczny gdyby ktos cos doradzil. :help:

Win XP SP2

AMD Sempron Processor 3200+

1.81Ghz , 512 RAM

odrazu mowie ze wczesniej gierki dzialaly doskonale tylko od 2 tygodni mam taki problem i nieznam powodu :expressionless:

PLX o Pomoc

Jaką masz karte graficzną ??

Radeon X600/X550 series 256MB

co Ty na to?

Możliwe że sekcja zasilania wysiada.

Sprawdż :

Prawidłowa instalacja bibliotek DirectX 9.0c :

viewtopic.php?f=7&t=213229

W razie problemów to zainstaluj DirectX z listopada 2007 :

http://www.microsoft.com/downloads/deta … df977d17b8

Start -> Uruchom - wpisz dxdiag - OK lub Enter, bez łączenia z internetem / Nie / zrób testy Testuj moduł…

Oprócz tego sprawdż jeszcze zmiana zgodności systemu :

PPM / prawym przyciskiem myszki / na ikonkę gry -> Właściwości -> Zgodność -> Tryb zgodności -> Uruchom ten program w trybie zgodności z :

Sprawdż - zmień opcje/ustawienia gier np. rozdzielczość itp. itd.

Nic nie pomoże to jeszcze zmień ,częstotliwość odświeżania monitora" i rozdzielczość - ostatecznie sterowniki do karty graficznej.

Dużo starsze sterowniki mogą być dużo lepsze… :slight_smile:

Gry mają swoje wymagania 512 RAM - słabizna musisz dołożyć dwa razy tyle. :frowning:

Przeczyść komputer CCleanerem :

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … r+2.07.575

U góry po lewej ,Cleaner" na dole Analiza - Uruchom Cleaner

póżniej ,Rejestr" Skanuj by znależć problemy - Napraw zaznaczone problemy.

to teraz wytlumacz mi dlaczego po zainstalowaniu tego direxa pogralem pol godziny znow zwiesil sie komp a po wlaczeniu inna tapeta czcianki i obraz rozmazany? wogle prawe pixele widac kwadarat jak… :expressionless:

jeszcze walne ccleanem zobaczymy co dalej bedzie…

wiem ze malo ale co zrobic…

bardziej sie oplacaloby kupic chyba nowego kompa (belgia) xD tu ray jak patrzalem zeby dokupic to tyle co 1/8 kompa to juz wle dolozyc i jakiegos new kupic :stuck_out_tongue:

PS: jakos sobie poradzilem :smiley: przywrucilem system i odnowa wszystko zrobilem widocznie cos porabalem :smiley: SORKI I DZIEKi 3majka sie

Temat do zamkniecia.