Problem z grami

Cześć, mam taki problem. Otóż od niedawna kupiłem nowy Monitor 17 cali, poprzednio posiadałem 15. I od tego momentu zaczęły sie problemy :cry:. Kiedy włączam jedną grę przepuśćmy ze jest to “fifa” i caluśka gra mi sie przecina, nawet na najmniejszych detalach tak mam z większością gier od kiedy kupiłem ten nowy monitor. Lecz nie wiem czego może być tego problem, karty graficznej (256mb), może zamała RAM (512) jak na ta rozdzielczość. Sam nie wiem, nie jestem specialista od komputerów. Proszę abyście mi jakoś pomogli.

Proszę zmienić temat postu na konkretny,opcja zmień i popraw.JNJN

A jak ustawisz mniejszą rozdzielczość to wszystko jest ok?

Spróbuj na 800x600 lub 1024x768.

właśnie teraz używane 1024x768, a jeżeli ustawiam rozdzielczość na 800x600 np “Fifa” to pixele widać aż mi sie odechciewa grac i nie czerpie choć trochę z rozrywki przy takiej grafice, z innymi grami stosuje właśnie ta rozdzielczość 800x600 i może być ale chciałbym sobie normalnie pograć na Pesie lub na Fifie lub NBA . Może jest cos nie tak z sterownikami do karty graficznej:?:

a jaką masz kartę i jakie stery??

Karta Radeon 256 9550, a sterowniki mam dostarczone wraz z ta karta lecz było właśnie z tymi sterownikami małe nieporozumienie na samym początku gdyż nie dołączyć płyty do pudełka Kur*e. Lecz na płycie wyraźnie pisze radeon 256 9550, były one instalowane prze informatyka. Wiec nie wiem co może być nie tak.

jesli dali ci stery na plycie to zapewne sa stare :slight_smile: poszukaj na necie najnowszych sterow. Masz direxta 9.0c??

Jakbyś mogl podać kilka stron skąd można pobrać najnowsze sterowniki, byłbym bardzo wdzięczny.

Nie wiem gdzie można to sprawdzić jaki sie posiada DirectX :-x

A jak go nie posiadam to cos moze byc nie tak :? Sam nie wiem.

A Google się zepsuł? Ale niech już będzie - stery masz tu, a DirectX możesz sprawdzić wpisując dxdiag w oknie “Uruchom…”.

Stąd ściągniesz najnowsze sterowniki do karty graficznej:

http://ati.amd.com/support/driver.html

Stąd ściągniesz najnowszą wersję DirectX 9.0c:

http://download.microsoft.com/download/4/2/2/42219f33-9597-4ae0-a7a1-cccabc893ca2/directx_feb2007_redist.exe