Problem z grami

Mam pewien probelm z G3 i Painkillerem. W G3 regularnie gra wiesza się minimalizuje i wyświetla się napis program genome gaming przestał działać wyszukaj rozwiązanie w necie lub zamknij. I jest to dość uciążliwe bo dzieje się regularnie. Czy to jakiś błąd w systemie czy po prostu bug w Gothicu, których troche jest, co pewnie każdy gracz zauważył.

Natomiast Painkillera kupiłem dziś i po jakichś 35 min. też mi wyskoczył program genome gaming przestał działać. Prosze pomóżcie, bo mam dość ciągłego włączania gierek od nowa.

PS. Mam Viste 32

A sprzęt Ci się nie przegrzewa?? Sprawdź temperatury podczas grania i na wszelki wypadek zainstaluj nowe oprogramowanie do grafy.

Sprzęt w porządku. Jest troche ciepły, ale to naturalne zwłaszcza jak sie ma zasilacz 600v i dwa geforce’y 320 mb. A jak mogę sprawdzić temp. podczas grania?

Stery mam 158.24.

Chyba są nowsze, ale pamiętam, że jak na początku użytkowania instalowałem inne, to monitor się na chwile przygaszał.

Tutaj nie chodzi o to czy Twój sprzęt jest jak to napisałeś “ciepły” sprawdz temperatury komponentów tym programem http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=93&id=1184 i podaj wyniki. I podaj dokładnie jaką masz konfigurację sprzętową. Bo to co do tej pory napisałeś wiele o problemie nie mówi.

Jaki zasilacz?

No dobra ściągnąłem ten program i mam temperatury.

GPU2 Memory - 72

GPU2 Ambient - 68

GPU1 Memory - 74

GPU1 Ambient - 66

Procesor nr 1 / rdzeń nr 3 - 69

Procesor nr 1 / rdzeń nr 1 - 68

Procesor - 51

Płyta główna - 47

Są to temp. podczas zminimalizowanego Gothica 3. Co ciekawe gdy wyłączyłem grę były tylko odrobinę niższe. Tu jest screen http://img410.imageshack.us/my.php?image=tempnv4.jpg

Painkillera nie sprawdzałem, bo nie mogłem. Ten komunikat genome gaming przestał działać pojawił się podczas wczytywania save’a!

No i tu też screen http://img187.imageshack.us/my.php?imag … lemgl5.jpg

komputer mam taki: http://www.komputronik.pl/Komputery_PC/ … ,id,41494/

Złączono Posta : 21.09.2007 (Pią) 17:03

No i? Ma ktoś jakiś pomysł?