Problem z grami

mam problemy z grami bo mi się tną zacinają

mam karte geforce 2 64mb

i direct9.0b bo c przez niego jeszcze gorzej się tną

jakie strery były by słuszne aby gry się nie cieły

bardzo prosze o pomoc

stery 45.23 i starsze nic nie dały ani nowsze

nie próbowalem najnowszych bo maszyna nie działa na najnowszych prosze o pomoc czy jest takiu plik co bedzie działał na najnowszych detonatorach do geforca 2 prosze o pomoc

Papatki i Pozdrowionka

Może byś podał konifgurację sprzętową kompa :!: Z tego co tu napisałeś nic nie można wywnioskować, tym bardziej że nie wiemy jakie to są gry :!:

Wymień karte :twisted: to jedyny sposób

na takiej grafice ciesz sie ze wogle sie uruchamiaja

zobacz np. stery podane nizej w linku, sprobuj co nieco podkrecic GPU i RAM karty powinno poprawic plynnosc obrazu

wszelkie INFO: link ponizej

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=10952

te najnowsze to na pewno będą się przycinać pomoże tylko wymiana karty

napisz jaki masz komputer :o

Post jako nieczytelny :arrow: KOSZ

sory za ten post ale mi nfs underground 2 chodzi płynie na 800 na 600 bez efektów i wygładzania krawędzi napisz dokładdniej jakie gry

Rozumiem

1.Procek AMD Atlon 1800 MHz

2.Ram 384

3.Grafa Ge force 2 mx/mx 400 64mb

4.windows 98se

5.Płyta Mercury kobian kt 266a

Nigdy wcześniej gry się nie cieły

wszystkie gry chodziły płynnie

I underground 1 tez

Ludzie co wy gadacie… ja mam tę samą kartę i mam np. NFS U2 i mam rozdz. 800 na 600 i na efektach na maxa i tylko podczas ruszania myszką chodzi dziwnie ale w grze nie przycina mi sie ani troche. Nie pamiętam jakie mam stery wiem, że sie zaczynają chyba na 28. i dalej nie wiem… :-x

Bartorex a masz mountion blur pixel sherder itd :smiley:

Bartorex i mi się nie wydaje żeby NFS U2 chodził na tej karcie 800x600 i max detale 8) kumpel miał tę samą kartę i mu się cieło :shock:

a mi sie nie tnie… weszłem we właściwości ekranu, później we właściwości karty graf. i nie wiem co tam wzięłem, ale z off na high i wszystko sie rozjaśniło, pojawiły sie piękne kolorki i sie nie cieło od tej chwili bo wcześniej grałem na tej samej rozdz. ale na detalach tych po środku…

Napisz dokładnie co wziołeś będe ci bardzo wdzięczny jak to nic nie da to musze zrainstalować Windowsa i tyle bo nic z tego nie wyjdzie! !!

Właściwości> Ustawienia> Zaawansowane> GeForce 2 MX/MX 400> Po lewej stronie wyskoczył pasek i wziąłem> Color Correction i tam Digital Vibrance wzięłem na High. Zrobiło sie jaśniej ale to kwestia przyzwyczajenia :wink:

jakie masz do tego stery jest mi to bardzo potrzebne będe bardzo wdzięczny możez podać linka papatki i pozdrowionka

http://www.nvidia.com/object/IO_9572.html

Aktualnie mam 45.28 ten link jest do sterowników na XP

a na 98 możesz podać jesli to dla ciebie nie jest kłopotem bo jeśli tak to bardzo przepraszam

Odpowiednik podanych przez Bartorexa sterów pod Win 98 masz tu: 45.23

a czy pomogło by wyjęcie i włożenie od nowa karty. Bo moze od nowa by szukał sterów i takto by się nie zacinało

jakie macie directy podajcie papatki i pozdrowionka

To raczej nei pomoże

Directx 9c