Problem z graniem na 2 okna i nie tylko

Witam,

na wstępie napiszę,że nie używałem opcji “szukaj”,bo zwyczajnie nie wiem jak to nazwać.

Postaram się jak najlepiej zobrazować mój problem.Wygląda on następująco:

Gram w pewną grę,mam odpalone 2 klienty gry.Wszystko było w porządk,aż to wczoraj…

Nie da się grać na 2 konta,bo jakby czytało mi 2 okna jednocześnie…tzn wciskam jakiś klawisz mający odpowiednik w grze,np ESC jako menu gry to włącza mi się również na drugim oknie,nawet jak jest zminimalizowane do paska.W samej grze wygląda to jeszcze gorzej,wykonuję ruch,to na obu postaciach tak się dzieje.

Próbowałem na 1 koncie…ta sama sytuacja,gra zrzucona do paska a w grze włączają się jakieś opcje,bo korzystam z klawiatury w innym celu,np przeglądam strony.Dodam,że myszki mi tak nie czyta,tylko klawę.Restartowałem kompa,reinstall gry i nadal to samo.

Proszę o pomoc,bo nie wiem nawet jak poszukać odpowiedzi.

Pozdr.

Co to za gra?

metin2…

Gram jeszcze w Cs 1.6 ale tam po zminimalizowaniu gry do paska wszystko jest jak powinno.

Robiłem restarty kompa,reinstal gry.Przywracanie systemu nie wchodzi w grę,bo miałem wyłączone i nie mam pktów przywracania.

Stacho44 , nazwij proszę temat konkretnie, bez zbędnych problemów w tytule. Inaczej wyciągnę konsekwencje. Przeczytaj ten temat. http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?f=16&t=394978