Problem z graniem na lcd

Mam problem z graniem na lcd. Mianowicie gdy odpalam NFS:C lub TD:U gry jest nawet nie wlaczaja i wyskakuje bląd i czy wyslać raport czy nie ? jak rozwiazac ten problem?

To nie wina LCD tylko twojego kompa.

Wklej log raportu błędu

Co ma Monitor do tego?

Zapomnialem dodac ze to lcd to 26" tv. CZy to wina rozdzielszosci ? na Monitorze dziala normalnie

Widzę że kolega zamiast zwalać wine na kompa to sie monitorka czepił :slight_smile:

Tak to wina rozdzielczości, urządzenie takie jak TV nie ma pisanych instrukcji rozdzielczości gdyż na sztywno włącza progresiv scan.

TV tylko jako klon

Mam ten sam problem. Niestety wydaje się nie do rozwiązania. Z tego co dowiedziałem się w serwisach problem dotyczy prawdopodobnie braku możliwości zmian rozdzielczości w tv przez programy.

W trybie klonowania rozdzielczość jest automatycznie skalowana dla TV.

Problemy występują tylko wtedy jeśli TV chcesz używać jako ekran główny

Tv jest wykrywany jako monitor, i czy będzie główny czy nie to nic nie zmieni (sprawdzone) podłączając monitory do gniazd DVI lub D-SUB. Tv lcd nie komunikuje się z kartą graficzna jak zwykły monitor. Po podłączeniu kablem S-Video gry będą chodziły bez problemu, ale pulpit wtedy jest do niczego, zazwyczaj ma rozdzielczość 640x480 jak typowy tv.

To jak chcesz podłączać TV pod d-sub to musisz podać mu rozdzielczość 640 na 480 lub każdą którą obsługuje TV.

Poza tym TV to nie monitor i nie został stworzony do tych celów więc nie wiem czemu się dziwić.

Zal błąd dlatego że monitora wina jak nie ma na co zwalić to sie na monitor zwala :slight_smile: