Problem z graniem przez internet

Cześć. Chciałbym opisać wam mój problem i jeśli to możliwe otrzymać jakąś radę.

Od pierwszego czerwca (01.06.13r.) mam nową umowę na internet. Z 6Mb zwiększyło się do 20Mb, lecz livebox ten sam, żadnego nowego instalowania czy zakładania, tylko prędkość zwiększona. Prędkość internetu się zgadza, pobieranie, oglądanie wszystko jest super a nawet lepiej.

Problem polega na tym, że teraz nie mogę w dosłownie nic grać. Generalnie gry, które nie wymagają internetu chodzą w miarę normalnie, może troszeczkę gorzej ale to niezauważalna zmiana, ale gry do których potrzebny jest internet po prostu zwariowały. Bardzo często gram w League Of Legends, Counter-Strike czy Call Of Duty, a teraz jest to niemożliwe! Gry się tak mocno ścinają, że ciężko cokolwiek zrobić, ekran się co chwilę zatrzymuje i stoi w miejscu przez parę sekund. Próbowałem zmieniać opcję grafiki, zwykle gram na najwyższej, ale zmiana na najniższą nic nie dała, efekty te same. Zmiana rozdzielczości także nie pomogła. Nie wiem co mam robić, błagam o pomoc!

A odłącz internet całkowicie i sprawdź co wtedy, w ten sposób możemy zdiagnozować czy internet ma jakiś związek z działaniem gier. Być może masz jakąś infekcje która uaktywnia się w czasie korzystania z gier sieciowych.

Plajer ,

Proszę zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

Po odłączeniu internetu, problem w grach singleplayer wciąż występuje - ścinają się jak wcześniej.