Problem z grupą domową


(Alicja 696) #1

Potrzebuję pomocy w wyłączeniu/zmiany hasła do grupy domowej.

Chcę za pomocą wi-fi podłączyć si e do netu na innym komputerze. Wyskakuje mi podaj hasło do grupy, a ja kompletnie jego nie pamiętam. Gdzie mogę tę opcję wyłączyć/ jak znaleźć gdzie to hasło jest zapisane.Proszę o pomoc


(Asterisk) #2

Zapoznaj się proszę z tą stroną i zmień tytuł na

konkretny. Inaczej temat poleci do śmietnika.


(Bartek Pyszczek) #3

a jakiś inny komputer jest podpięty za pomocą wi-fi ?jak tak to jest program do odczytywania zapisanego hasła wi-fi w kompie :slight_smile: a ma on nazwę WirelessKeyView


(fiesta) #4

Co to za sieć, ogólnodostępna, sieć w Twoim mieszkaniu czy inna ??


(Alicja 696) #5

-

---- Mam aster, czyli po kablu , kiedyś mój chłopak założył tę grupę domową, bo używaliśmy 2 kompów. teraz chłopaka nie ma, a ja mam problem. Jak chcę się podłączyć przez wi-fi do niego, to każe mi wpisac hasło do grupy domowej i niestety nie pamiętam:)- nie znam się , ale coś pamiętam,że idzie to przez ruter, może go jakoś zrestartować.?


(Kpc21) #6

Grupa domowa (nie mylić z grupą roboczą) to jest funkcjonalność Windows 7 i nie ma nic wspólnego z routerem oraz (chyba) z podłączeniem do Internetu.

http://windows.microsoft.com/pl-PL/wind ... p-password


(Alicja 696) #7

Ok, może nie mieć, to może inaczej wytłumaczę.

Posiadam stałe łącze Aster. Chciałam połączyć się z netem w moim domu za pomocą Iphona, który znajduje sieć moją domową( nawet po kablu), na której jest hasło. Wpisując te hasło odmawia mi dostępu. Może konfiguracja Iphona? już sama nie wiem. męczę się z tym z każdej strony. Ale jak ktoś przychodzi do mnie z kompem, to i po kablu i po wi-fi nie jest w stanie się połączyć z internetem- owszem znajduje sieć, ale jest ten sam problem odmowa dostępu. Czy jest ktoś, kto może mi pomóc?

[-o<