Problem z GTA 4 - komputer Sam się wyłącza -

Witam .

Nie za bardzo wiem czy w dobrym miejscu umieszczam wątek więc prosze o wyrozumiałość :stuck_out_tongue: ale do rzeczy mianowicie posiadam grę GTA 4 i mam pytanie czy jest możliwe żeby ta gra tak grzała kompa ( procka , płytę główną ) że po ok 30 min gry komp sie wyłącza ??? Wszystkie programy w tle wyłączam żeby nie zajmować pamięci ram której mam 2 gb tylko a do gta chyba min jest 3 ale czy to jest tego przyczyną Co można z tym zrobić ??? Mam w obudowie w sumie 7 wentylatorów które pracuja na full i nic nie pomaga . Czy macie może jakiś pomysł ?? Bo mnie już ich brakuje :expressionless:

Spróbuj zmniejszyć detale. Który patch zainstalowany?

Też jestem zdania, że to zasilacz.

Zasilacz mam 620 W MODECOM CArbon czy jakoś tak , w detalach nie grzebie ponieważ jeżeli ustawie inaczej niż atomatycznie gra zaczyna sie zacinać i perzestaje chodzić płynnie ( nie ważne czy zmniejsze czy zwiększe - wiem że to dość dziwne bo przy zmniejszeniu powinno być lepiej )

Dodane 24.12.2010 (Pt) 12:34

a co do patcha to zainstalowany jest 1050 + spolszczenie ze strony gtapolska v0.97b

Blade8888 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Sprawdź cyrkulację powietrza w obudowie. W skrajnych wypadkach (dla nie doskonałych obudów) nawet przy jednym mocnym wentylatorze obudowy powietrze może zostać zassane przez otwór od wentylatora zasilacza do wnętrza obudowy lub znacznie ograniczyć wydajność chłodzenia zasilacz - w wyniku zjawiska podciśnienia i występowania martwych stref cyrkulacji powietrza. Ono zawsze wypierze drogę ujścia po najmniejszej linii oporu.

Weź w rękę bibułkę i sprawdzaj w linijką napór ciśnienia statycznego powietrza wypychanego przez zasilacz w różnych konfiguracjach wentylatorów obudowy.