Problem z Gta 4, zacina się


(Perestunio10) #1

Siemanko mam problem z gta 4, sra się przycina masakrycznie, że nie da się grać, nie wiem czemu bo mój komp spełnia wymagania i to sporo ponad minimalne. Ktoś ma pomysł dlaczego tak jest. 


(foreste) #2

Zainstaluj patche do gry z tego linku https://support.rockstargames.com/hc/en-us/articles/200145406-Grand-Theft-Auto-IV-Patch-7-Title-Update-v-1-0-7-0-English-1-0-6-1-Russian-1-0-5-2-Japanese- ,Ja gram na konfingu z mojego opisu na dole i nie zacina się


#3

Możesz również spróbować zainstalować xliveless. Niestety te rozwiązanie wyłącza i tak martwy już multiplayer, natomiast pomaga na lagi. Działanie polega na tym, że wyłącza nakładkę graficzną od windows live, która nie jest od pewnej wersji dobrze zoptymalizowana przez co powoduje BARDZO duże lagi. Polecam spróbować - u mnie to był skok z 10 fps do 60.

Oczywiście poza tym zainstaluj najnowsze patche, czyli 1.0.7.0


(mrFreeze) #4

Przede wszystkim screen z HDTune z zakładki Health oraz z HWInfo z zakładki Sensors (całe okno). Odpalasz HWInfo zakładkę Sensors nie zamykasz odpal grę graj do tych masakrycznych lagów. Wyjdż z gry i wtedy zrób screena z zakłądki Sensors.

 

http://www.hdtune.com/files/hdtunepro_550_trial.exe

http://www.hwinfo.com/files/hw32_444.exe


(foreste) #5

Dzieki za progrsm do likwidacji xlive nie nawidze tej protezy w grach


(bart86) #6

Gra oryginalna?