Problem z GTA SA:MP (mody)

Więc mój problem polega na crashach w GTA SA:MP, wyczytując z różnych stron dowiedziałem sie że przyczyną mogą być auta (mody), ale tu jeszcze nie znajduje sie mój problem bo usunąć auto za pomocą Mod Instalera każdy potrafi mój problem polega na tym że Mod Instaler nie wykrywa żadnych aut (modów) i nie mogę ich usunąć. Lecz auta są bo mogę je spotkać w rozgrywce jednoosobowej.

Pomocy ! Wieże że ktoś mi pomoże, i pozdrawiam

PS: GTA SA było usuwane międzyczasie wraz ze wszystkimi dodatkami typu SA:MP lub Mod Instaler.

On nie wykryje modów, jeśli przez niego nie instalowałeś :slight_smile:

Najlepiej zainstaluj od nowa gta, albo nadpisz sam plik gta3.img z folderu models [czy jakoś tak]

GTA było już re instalowane 3 razy od czasu kiedy nie mogę usunąć moduów.

Co do drugiej propozycji to nie mam wzoru.

Hmn… to może zainstaluj sa-mp od nowa, jeśli nie zadziała sprawdź czy nie masz żadnych plików d9d3.dll w folderze z grą, jak tak usuń.

A tam poza tym nie instalowałeś programów typu s0***it czy v0***z?

Pliku nie ma, i właśnie pobrałem cały folder “models” od kolegi a mody nadal są…

Co do programów nawet ich nie znam…

spróbuj jeszcze zamienić cały folder data, jeśli to nie pomoże, usuń grę. Usuń jej folder, i przeczyść rejestr i instaluj.

Jeśli to nie pomoże to ja się poddaje :shock:

Wymieniłem wszystkie pliki z folderu głównego 3 razy a te pie****ne auta nadal stoją w garażu… (sorry za słownictwo)

Gdzieś w komputerze musi sie znajdować drugi folder z datą i on jest celem…tylko jak by ktoś dał mi namiary…

Spróbuj usunąć cały folder “GTA San Andreas User Files” z moich dokumentów, do tego zrób reinstal GTA SA. Wywal z rejestru wszystkie klucze GTA. Może pomoże.

Usunąłem GTA SA + SA:MP + Mod Instaler + Folder GTA Online + GTA SanAndreas User Files…W-S-Z-Y-S-T-K-O co zostało tylko znalezione do GTA…i co ? I zainstalowałem GTA SA z powrotem wchodzę już pewny i zadowolony że żadnego pie*****ego szajsu nie ma…a tu klapa kochana BMWica na dzień dobry przed nosem mi przejechała. I jak tu bzika nie dostać ? Ratujcie ! Błagam od 2 dni sie z tym mecze + parę godzin z waszymi radami…i nic.

To jest nie możliwe, musiałeś zainstalować gta w 2 miejscach, poszukaj dobrze.

Albo zainstalowałeś jakiś mod, który ładuje modele z innego miejsca [jest taki].

Jak by miał nazywać sie ten mod ?

Co do plików to wszedłem w wyszukiwanie i wpisałem GTA i to co zostało wyszukane usunąłem…

Mam pomysł zainstaluje ponownie już istniejące auta w gta i je od instaluje…tylko mam problem bo nie wie jakie instalowałem oprócz paru.

//edit

Pomysł nic nie dał…