Problem z GTA SA (obraz się traci)

Witam

Jest taka sytuacja. Gram i nagle następuje przeniesienie ekranu na Windowsa i pojawia się jakiś komunikat o karcie graficznej, po czym obraz robi się czarny. W tym czasie Windows normalnie działa. Po naciśnięciu klawisza wyłącz komputer obraz się pojawia. Nie wie ktoś co może być tego przyczyną? Karta graficzna to ATI Radeon 9550SE, procek PIV 1.5Ghz, 640MB Ram. Problemem raczej nie są złe sterowniki, ponieważ instalowałem je z płytki która była dołączona razem z kartą. Karta jest nowa, ma jakiś miesiąc.

Gra oryginalna?

Temperatury karty są ok? Może się przegrzewa.

Spróbuj zainstalować najnowsze sterowniki OMEGA.

Tak, gra oryginalna. Pytanie może głupie ale jakim programem moge sprawdzić temperature karty? Everest chyba nie podaje takiej informacji bo nigdzie tego nie widze. Sterowniki już ściągam, jakby pomogło to edytuje tego posta.

Masz na karcie graficznej radiator z wentylatorem, czy sam radiator ? Jeżeli sam radiator, to prawdopodobnie karta się przegrzewa i dlatego wywala Cię z gry.

Mam sam radiator ale z kartą chyba wszystko jest ok bo pomogły najnowsze sterowniki. Co do temperatury to nie mam pojęcia jak ją sprawdzić. Może istnieje jakiś program prócz Everesta który podaje takie info? Dzięki mafioz za pomoc :slight_smile:

Owszem pełno takich jest ale radek 9550 chyba niem czujnika temperatury bo go kiedyś miałem. Ale możesz też wyczuć na dotyk podczas gry dotknij radiatora i jak będzie bardzo parzyć to radziłbym jakiś wentylator założyć