Problem z GTA V i dziwne kolory

Witam,

Mam pewien problem z GTA V i dziwne kolory (Zdjęcia w załącznikach) Mogę powiedzieć że stało się to po prostu. Robiłem formata kompa po zakupie nowego procka ze starej I3 4150 na i5 4590. Próbowałem różnych sposobów które znalazłem w sieci. Wymieniałem również dysk. Dodam że posiadam najnowsze sterowniki sprzętu jak i aktualizacje Windows 10. Temperatury GPU nie przekraczają 70 stopni a CPU nie przekracza 55.

Moja specyfikacja:

I5 4590 3.3GHz
Gigabyte R9 390 8GB Gddr5
8GB DDR3 1600Mhz
ASUS B85m-E
Dysk WD 500GB
Zalman ATX 500W ZM500-LX
Windows 10 Home

W załącznikach zdjęcia z moimi problemami.

Masz problem z DirectX. Spróbuj zainstalować ponownie.

Dżizas, to jest piątka…

Jaka jest przyjemność grania w cokolwiek na mniej niż minimalnych ustawieniach?

No własnie też mnie to ciekawi, karta przecież wyglada na taką “spokojnie to jakoś uciągnę”.
Takie ustawienia, to chyba na integrze były…?

Nie właśnie pogrywam na karcie w rozdziałce full HD i ustawieniami na wysokich fpsy nie spadają poniżej 60. Tylko problem tkwi najbardziej w tych dziwnych kolorach.

Zainstaluj DirectX 9.0c i włacz w panelu “programy i funcje” obsługa starszych wersji i wtedy zobaczymy.
Albo zobacz to

Dobra kolory poprawione, mam też zasilacz 500W z Zalmana może to być za mało watt? Sposób wyżej już robiłem, DirectX 9.0c nie obsługuje Win 10 Home.

Obsługuje, ja go instaluje. Tylko trzeba z pakietu offline. Gadasz głupoty. Niekture gry wymagają tego np bilioteki d3dx9_35.dll i nie daja się uruchomić przez DirectPlay. 500W starczy ci

Sprawdziłem na stronie producenta i pisze ze rekomendowany zasilacz to 600Watt. Po zakupie powiem czy błąd nadal występuje.