Problem z gta v Windows 10

Witam. Mam taki problem, że GTA V się nie uruchamia. Najpierw pisze “WCZYTYWANIE”, po ok. minucie nagle pisze “ZAMYKANIE” i nie chce się uruchomić. Próbowałem przeinstalować DirectX11, mam wszystkie VC Redist 2005-2019, Sterowniki do grafiki są aktualne. Co mam w tej sytuacji zrobić?
Specyfikacja:
Procesor - Intel Core i5-3210M 4x2.50 GHz
Pamięć RAM - 6 GB
Karta Graficzna - Nvidia GeForce GT 640M 2 GB GDDR3
Załączam też screen z dziennika zdarzeń:

Stawiam, że sprzęt nie daje rady.

Tylko GTAV tak się wysypuje? Ja bym obstawiał zawirusowany system. Kod błędu to “Aplikacja niewłaściwie zainicjowana”.

Zrob porzadne skanownie systemu jakims antywirusem. Chociazby zainstaluj sobie Kaspersky albo Norton i sprawdz czy wszystko ok. Dodatkowo skorzystaj z np AdwCleaner czy moze CClener. Inne gry z mniejszymi wymaganiami daja rade

Wcześniej jak miałem windows 10 na tym laptopie to chodziło ale to zdarzenie stało się wczoraj

Tak, tylko GTA. Skanowałem wczoraj Windows Defender z aktualnymi definicjami i nic nie wykryło

Przeskanowałem programem CCleaner i wyczyściło i ciągle to samo

To jest wersja z Epic? Steam?

To jest wersja z Social Club. Skanowałem ADWCleaner i nic nie wykryło.

calkowite odinstalowanie GTA 5 i ponowna instalacja w innym folderze np. domyslny.
chociaz twoj komp moze nie spelniac wymagan na gta5 albo jakas slaba wersja instalacyjna…
sprawdz sterowniki czy aktualne np do nvidia albo chipset
https://www.dobreprogramy.pl/Zarzadzanie-sterownikami,Programy,Windows,230.html
vmoze zaktualizuj sterowniki geforce tzn. zalezy jaka masz karte graficzna
uruchamiaj jak administratorv
sprawdz tutaj https://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/all/cant-reinstall-games-for-windows-live-again-comes/f76c52a1-d843-4b5d-a6b1-0af06604e242

A próbowałeś szukać rozwiązania na stronie producenta/wydawcy? Czyli tu lub tu.

Mam aktualne sterowniki ale znalazłem rozwiązanie - musiałem przywrócić system do fabrycznych ustawień i wszystko na nowo instalować - temat do zamknięcia