Problem Z GTA

(Maartin 14) #1

Mam taki problem wlanczam gta wszystko wporza gram jakies 10 minut i gra zatrzymuje sie nieodpowiada. pisze ze blad z aplikacja GTA. Chodzi chyba o plyke z gieka jest troche porysowana wiec wgralem na kompa wszyskie pliki i jak to odtworzyc probowalem spakowac to a pozniej przez przez deamon ale nic z tego. Pomocy

(system) #2

A czy to oryginał czy pirat ??

(Maartin 14) #3

Orginal:]

(system) #4

proponowal bym zrobic np w alkocholu obraz plytki a pozniej obraz wrzucic zamontować w wirtualnym napedzie wtedy wszystko bedzie gralo :slight_smile:

(Maartin 14) #5

Zrobilem

(LIQUID@TOR) #6

a ja mam inny problem otóż gdy save sie ładuje to sie zacina w polowie i musze kompa resetowac :frowning: pomocy 8) z góry thx :slight_smile:

(Maartin 14) #7

No i znowu:( ale wiem ze niejset to nic z plyta to jest z plikiem gta-vc.exe

(Del15piero) #8

modyfikowałeś plik main jakimś modem musisz zacząć nową gre

(Maartin 14) #9

Ktos mi pomorze

(system) #10

nie wiem ale moze sproboj prtzeinstalowac gierke :slight_smile: bo tak z kosmosu to my nie wywnioskujemy o co chodzi :roll: napisz doklednie jakie komunikaty sie pojawiaja albo daj jakiegos screena co sie pojawia podczas uruchamiania :smiley:

(Maartin 14) #11

Pisze Bład z aplikacja GTA-vc.exe pisze jeszcze wiecej szczegolow

a reinstalki nie mooge zrobic bo mam zjechanom plyte

(system) #12

a nieda sie odpalic z kompa tych plyt zeby sie zainstalowalo ??

(Maartin 14) #13

mam tylko jedna plyte wgrana na kompa drogiej sie na da wgrac

(system) #14

to chyba nic nie poradzimy ale gdybys jakims programem sprobowal do kopiowania mocno porysowanych plyt ?? bo jesli to nie pomoze to chyba nic sie nie da zrobic :slight_smile:

(Maartin 14) #15

Kurde a tak chcialem ta gre przejsc:(

(Damian) #16

To ściągnij sobie savy i graj od dalszych etapów ;]

(Maartin 14) #17

;] To byla przed ostatnia misja i na wszystkich poziomach tak jest

(LIQUID@TOR) #18

thx adidi jush dziala 0X 0X 0X