Problem Z GTA

Mam taki problem wlanczam gta wszystko wporza gram jakies 10 minut i gra zatrzymuje sie nieodpowiada. pisze ze blad z aplikacja GTA. Chodzi chyba o plyke z gieka jest troche porysowana wiec wgralem na kompa wszyskie pliki i jak to odtworzyc probowalem spakowac to a pozniej przez przez deamon ale nic z tego. Pomocy

A czy to oryginał czy pirat ??

Orginal:]

proponowal bym zrobic np w alkocholu obraz plytki a pozniej obraz wrzucic zamontować w wirtualnym napedzie wtedy wszystko bedzie gralo :slight_smile:

Zrobilem

a ja mam inny problem otóż gdy save sie ładuje to sie zacina w polowie i musze kompa resetowac :frowning: pomocy 8) z góry thx :slight_smile:

No i znowu:( ale wiem ze niejset to nic z plyta to jest z plikiem gta-vc.exe

modyfikowałeś plik main jakimś modem musisz zacząć nową gre

Ktos mi pomorze

nie wiem ale moze sproboj prtzeinstalowac gierke :slight_smile: bo tak z kosmosu to my nie wywnioskujemy o co chodzi :roll: napisz doklednie jakie komunikaty sie pojawiaja albo daj jakiegos screena co sie pojawia podczas uruchamiania :smiley:

Pisze Bład z aplikacja GTA-vc.exe pisze jeszcze wiecej szczegolow

a reinstalki nie mooge zrobic bo mam zjechanom plyte

a nieda sie odpalic z kompa tych plyt zeby sie zainstalowalo ??

mam tylko jedna plyte wgrana na kompa drogiej sie na da wgrac

to chyba nic nie poradzimy ale gdybys jakims programem sprobowal do kopiowania mocno porysowanych plyt ?? bo jesli to nie pomoze to chyba nic sie nie da zrobic :slight_smile:

Kurde a tak chcialem ta gre przejsc:(

To ściągnij sobie savy i graj od dalszych etapów ;]

;] To byla przed ostatnia misja i na wszystkich poziomach tak jest

thx adidi jush dziala 0X 0X 0X