Problem z gtk do visualboy advance

Zainstalowałem sobie z synaptica visualboy advanca. W menu go niema więc by go wywołać wpisuję komendę do terminalu. Ale zamiast włączyć się to pokazuje mi tylko w terminalu ustawienia klawiszy. Zainstalowałem więc do niego jeszcze jego gtk. Ale nadal to samo ktoś wie co zrobić by go dobrze włączyć ?

Do frontendu w gtk będzie pewnie inna komenda.

Czyli co mam wpisać w terminalu ?

Nie wiem… Spróbuj

visualboyadvance-gtk

Nic to nie dało pisze tylko

bash: visualboyadvance-gtk: polecenie nieodnalezione

Spróbuj w terminal wpisać visualboy i wcisnąć TAB na klawiaturze, wyskoczą polecenia związane z visualboy.

Derson5

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu. Proszę więc zapoznać się w pierwszej kolejności z całym regulaminem forum, a następnie używając przycisku zmien.gif

W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika oraz mogą zostać wyciągnięte konsekwencje w postaci ostrzeżenia.

maciek741992 wpisywałem VisualBoyAdvance i tab i nic się nie działo, i visualboy i z małej litery i tab nie działał(w tym sensie że nic się nie pokazało).

Kaka` z edytowałem tytuł tematu.

Derson5 , to dalej nie jest konkretny tytuł - nie mówi on z czym konkretnie masz problem. Zapoznaj się z linkami, które podałem wcześniej, a następnie popraw tytuł wątku na mówiący konkretnie o problemie.