Problem z gtx 295, wyświetlanie

:frowning: Kupiłem ostatnio nowego kompa w tym gtx 295. I mam problem, który jest tylko w grach. Podczas grania mam czerwone paski lub czerwone migocenie. NP. jak gram w crysis to wokół słońca mam zielone paski itd. ;(

Pomózcie proszę.

p.s. nie jest to spowodowane napewno chłodzeniem, mam mocno wentylowaną obudowę, zasilacz 750w corsair, procek i7. Nie mam pojęcia czemu jest tak z tym wyświetlaniem,

A podkręcałeś kartę ?

usun sterowniki, wyczysc jeszcze raz komputer driver cleanerem z pozostalosci, zainstaluj nowego directxa i potem znowu najnowsze sterowniki do karty i zobaczymy

Ja bym się nie zastanawiał tylko od razu wymieniał, problem może wrócić.

A więc tak.

Zauważyłem że nie ma problemu w trybie okienkowym. Także w trybie single card nie ma problemu. Kłopoty są w trybie sli no i w pełnym ekranie. Dam screena

Myślę ze to moze być wina visty x64 i niedopracowanych sterów na nią. ?

p.s. jak robie screena to tego na nim nie widać nie wiem czemu??

Dodane 06.02.2009 (Pt) 11:17

I kolejna rzecz, wyłączyłem tryb sli i uruchomiłem crysis w pełnym ekranie.

Okazało się że lepiej chodzi niż w sli. NIe rozumiem tego. Mam nadzieje ze to jescze wina niedopracowanych sterowników co?

Nie moge dać screena tych przekłamań w grafice bo nie widać ich nie wiedziem czemu na nich.

Pomóżcie :slight_smile:

Dodane 06.02.2009 (Pt) 12:42

acha jeszcze jedno moze zle to okreslilem. nie są to paski ale wokol obiektow w grach mam dziwne plamy.

pomozcie@!

Hm, sprawdź czy w ustawieniach gry nie ma opcji Multigpu, bo w Call of duty Waw jest, i przy x2 kartach trzeba było ją uruchomić. Pamiętam też, że ja musiałem np. do GTA San Andreas wyłączać 1 cpu w koligacjach bo miałem takie dziwne zacinki.