Problem z Half Life 2

Pomocy mam problem z grą Half Life 2. W pewnym momencie gry stoję przed windą i w momencie kiedy ona ( winda :-D)sie otwiera powinienem wejsc do niej razem z taką kobietką, ale niestety ta kobietka sie “zacina” i niechce do tej windy wejsc. Pomocy!

:hahaha: :hahaha: :hahaha:

Poczekaj na lekcje przysposobienia do życia w rodzinie, może to co nieco Ci rozjaśni. :PPP

Bardzo miły moderator. Mialem takie zajecia co ci sie w głowie nie mieszczą i niemusze czekać na to. Prosze o konkretne odpowiedzi. Po to jest chyba forum

Totalny OT :evil:

Uważaj… :wink:

He he :slight_smile: zdaje sobie sprawe z tego :slight_smile: ale ja mam problem z gra a nie z nauka :slight_smile:

bez urazy, ale takiego czegoś po moderatorze bym się nie spodziewał :evil:

Wiecie co. Ręce opadają jak to się czyta. :?

Spróbuj przeinstalować grę, lub poszukaj jakichś patchów 1.1 albo coś w tym stylu, może to pomoże :wink:

Dzieki za odpowiedz i poparcie :slight_smile: Ale mam maly problem troszke naszukalem przez Google patcha i niestety nic co zadzialało. Albo moze nie tego sciagnałem?? A moze ktos wie gdzie moge go ściagnąc?? :wink:

Posłuchaj ford w języku polskim jest coś takiego jak znaki przestankowe, składnia i szyk zdania. Jeżeli by zostały poprawnie zastosowane, każdy by wiedział o co chodzi. A tak można róznie to odczytać, np. w ten sposób co ja. Napisałem to celowo, by uświadomić autorowi co pisze i jak to może być odczytane :smiley: :smiley: :smiley:

he he :slight_smile: zrozumialem przeslanke :slight_smile: dzieki :wink: ale to i tak nierozwiazało mojego pytania :slight_smile:

Tez mialem ten blad gdy mialem ‘‘pirata’’.

Problem lezy w XXXXXXXX Wiecej niepowiem z tego wzgledu ,ze mi nikt tego tez niepowiedzial wiec kupilem sobie orginal ,zrub tak samo !!

patche tu nic niepomoga :evil:

Ja równieżposiadałem na początku pirata, i miałem ten problem, Jednak zrobiłem XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX W orginale jak drugi raz przechodziłem nie było już takiego problemiku,

Lepiej nie mów nic. :evil:

Tak.

Ten problem wystepuje na piratach.

Ja posiadam wersje oryginalna zakupiona w dniu premiery.

Do dzisiaj nie zaluje zakupu.

Gra to jest majstersztyk.

Zakup orginala naprawde sie oplaci i te 100 zl naprawde nie bedzie ich zal.

I tyle w tym topiku