Problem z hardware

Witam. Posiadam PC-ta od 2 lat. Na początku wszystko pięknie śmigało, lecz niedawno zaczęło się sypać. Z pół roku temu mogłem sobie grać np. w Assasin’s creed II parę godzin i wszystko było ko, natomiast dzisiaj wszelkie gry podczas korzystanie po czasie 15-30 minut przestają działać. Mianowicie na ekra nie pojawia się szachownica, dzięk się zacina. Jak szybko zareaguje uda się grę wyłączyć przez kombunację alt+ f4 lub ctrl+alt+del. Czasami pomaga tylko reset komputera. Komputer był formatowany. Parametry to Win XP 32bit, Typ procesoraIntel Pentium III Xeon, 2666 MHz (9 x 296),Pamięć fizyczna 3328 MB,Dysk fizyczny ST3320620AS (298 GB, IDE),NVIDIA GeForce 8800 GT (512 MB)

Podczas grania temperatura dysku i płyty wacha się między 43-48 stopni celsjusza.

Dane brałem z Everesta. Co może być tego przyczyną, jak temu zaradzić ? :?:

A jak z temperaturami procesora i karty? Jaki masz zasilacz? Nie chcę martwić ale chyba karta zaczyna ci padać.

Zasilacz to CFT-650-14c

Nie wiem, albo niemoge sprawdzić tych temperaturani w everescie ani w HWiNFO32

Jaki może być koszt naprawy/kupna nowej ?

zobacz programem Aida 64 sprawdz temperatury plyty gł i CPU ew GPU

Płyta główna 40 °C (104 °F)

Procesor 53 °C (127 °F)

Procesor nr 1 / rdzeń nr 2 56 °C (133 °F)

Procesor graficzny 67 °C (153 °F)

Pamięć procesora graficznego 59 °C (138 °F)

Otoczenie procesora graficznego 39 °C (102 °F)

Chwile temu był restartowany

Przeczyść chłodzenie karty/zmień pastę bo jeżeli to temperatura w spoczynku, to jest zdecydowanie za wysoka.

PabloV3 , popraw tytuł tematu, używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038