Problem z hasłem do bazy Płatnika

Panie w sekretariacie zgubiły niestety hasło do bazy płatnika która jest stworzona w Accesie. Moge wejść do płatnika ale gdy każę mu wczytac baze zaczynają się schody. Prosze o pomoc w jaki sposób złamać hasło do tej bazy, próbowałem Access Pasword Recovery ale że mam wersję demo podało mi tylko dwie pierwsze litery co mnie całkowicie nie urzadza.

Jeśli ktoś ma sposób na dobranie się do tej bazy będę bardzo wdzięczny za pomoc.

klasyka

nie wiem czy znajdziesz tu rozwiązanie :frowning:

sugeruje kupić wersję pełną (na koszt Pań w sekretariacie - oczywiście)

a nie są w stanie sobie przypomnieć hasła na podstawie tych dwóch ??

Na pewno nie znajdzie.

Taka informacja mogłaby zostać przez kogoś innego wykorzystana w niewłaściwym celu.

Proponuję lekturę tego artykułu z sugestiami rozwiązania problemu

Panowie naprawde mam problem i prosze o pomoc a nie o głupie komentarze.

Monczkin jesli chcesz zasponsorować zakup to chetnie skorzystam a jak nie to daruj sobie.

strumienianin, jesli tak boisz sie aby ktos tych wiadomości nie wykorzystał niecnie to odpowiedz możesz mi przesłac na PW albo na maila(znajdziesz go w profilu)

Asterisk dzieki za linka ale niestety baza została przeniesiona na inny komputer więc wyciąganie hasła z rejestru nie wchodzi w grę, stary komp poszedł do kasacji a dysk został sformatowany więc kicha.

Jeśli ktos ma poważny pomysł jak rozwiązać problem to będę bardzo wdzięczny

przepraszam już nic nie mówię :x

Dzieki panowie, problem rozwiązany.

Asterisk trop który pokazałes okazał się trafny, po konsultacji z autorem strony płatnik ruszył więc dzieki specjalne.

Sprawa załatwiona, z mojej strony to wszystko, wątek można zamknąć.

Zamykam