Problem z hasłem do karty pamięci

Witam!

Mam problem z kartą pamięci, a konkretnie ze złamaniem hasła do niej.

Kiedyś się bawiłem telefonem i zobaczyłem, że jest opcja “utwórz hasło”. Takowe hasło utworzyłem, niestety teraz, minęło trochę czasu od tego momentu a hasła nie pamiętam xD Potrzebne mi jest ono do tego, bym mógł wymienić kartę do innego telefonu (Samsung E250), przy wkładaniu jej do telefonu karta jest wykryta, jednak kiedy chcę cokolwiek z niej odczytać lub przenieść telefon chce abym sformatował ją. Próbowałem formatować kartę na dużo sposobów (w telefonie, w jednym i drugim, w czytniku kart pamięci) ale problem z hasłem pozostał. Myślę, że to że nie mogę przenieść karty do innego telefonu jest winą hasła dlatego potrzebuję je złamać. Ma ktoś jakiś pomysł? Na danych na karcie mi nie zależy.

Typ karty to MicroSD a jej pojemność wynosi 256mb. Telefon na którym zakładane było hasło to Nokia 5200.

Proszę o pomoc!

Jedynie możesz spróbować wyjąć kartę z tela i wrzucić do czytnika kart pamięci i podłączyć do kompa, sformatuj ja w Windowsie albo użyj łamacza haseł czyli jakiegoś programu do tego, jeśli to nie pomoże to tylko wizyta w serwisie da z tym rade ale się nie opyla bo 30 zeta to kosztuje, lepiej za taką cenę kupić nową kartę.

a nie wiesz gdzie można ściągnąć tego łamacza haseł? będę wdzięczny za pomoc w tym…

Przyznam Ci się szczerze że kumpel miał taki przypadek właśnie z hasłem, kupił komórę od znajomego a tamten zapomniał o tym haśle bo nie używał tej karty wcale, pytał się jako można to zrobić ale każdy mówił tylko o wizycie w serwisie, zapytaj ich, jak będą w porządku to Ci powiedzą jak to zrobić bezboleśnie tzn. najmniejszym kosztem finansowym, nie chce Ci nadziei robić, ale nie znam programu żadnego, jeżeli jest to pewnie są z tym problemy, jakieś błędy itp. poszukaj w necie może coś znajdziesz…

ok. dzięki za pomoc :slight_smile:

temat do zamknięcia…