Problem z haslem raz jeszcze

Brak odpowiedzi na moj post dotyczacy utworzenia hasla moze sugerowac,ze nie zupelnie serio potraktowaliscie post.Badz zwyczajnie zostalem wziety za kompletnego polglowka.Moja wiedza o komputerach nie jest moze i ogromna ale do tej pory taki problem dla mnie nie istnial.Teraz istnieje.Dlatego pytam raz jeszcze:co jest przyczyna tego,ze nie moge utworzyc hasla na wlasnym koncie.Postepuje jak nalezy:Panel sterowania-konto uzytkownika-utworzenie hasla.W panelu sterowania w kontach uzytkownika mam iunformacje,ze moje konto chronione jest haslem.Co z tego,jesli po wlaczeniu laptopa natychmiast pokazuje mi sie pulpit z ikonami?Probowalem tez klikajac na klodke,ktora znajduje sie w “START”.Ale zadnych efektow.Prosze,poradzcie co z tym zrobic. ![-o<

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=34&id=24&Sztuczki+i+kruczki+w+Windows+XP

tutaj masz demonstrację jest tam coś co powinno ci pomóc

thales , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

wejdź w start-> uruchom wpisz control userpasswords2 i zaznacz opcje “Aby używać tego komputera, użytkownik musi wprowadzić nazwę użytkownika i hasło” powinno pomóc :smiley:

Dziekuje serdecznie za pomoc.Sugestie byly trafne.Ale tak to jest jak uzywamy komputer od bez podstawowej o nim wiedzy (no ale nie bede sie bil w piersi).Co do poprawy tytulu to naprawde nie wiem na jaki obrazek mam kliknac.Ale piszac nastepny post bede pamietal o wszelkich poprawnosciach.