Problem z hasłem w IE

Witam!

Niedawno spalił mi się mój PC, dysk i parę innych rzeczy zostało w miarę sprawne, muszę wyciągnąć hasło z IE 6 (chyba), podłączyłem dysk do innego pcta (jako slave ) niestety wszystkie znane mi programy do wyciągania haseł z ie nie zabierają się za szukanie w moich nowych partycjach (na starym dysku)… Co mam robić? hasło jest zapamiętane przez przeglądarkę… Da sie jeszcze to hasło odzyskać?

GULARZOS , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Hasła z IE przechowywane są w pliku “index.dat”

Znajduje się on w:

%userprofile%\Cookies

domyślnie jest to:

C:\Documents and Settings"nazwa użytkownika"\Cookies

Jest on ukryty, aby go zobaczyć wejdź w:

panel sterowania -> opcje folderów:

  • pokaż ukryte pliki i foldery

  • odznacz ukryj chronione pliki systemu operacyjnego

i daj ok.

W windowsie z którego korzystasz skopiuj plik “index.dat” z konta użytkownika którego aktualnie korzystasz do jakiegoś innego folderu - chodzi o jego późniejsze przywrócenie.

Podmień plik (index.dat) z uszkodzonego dysku z konta użytkownika którego hasła chcesz znać do folderu “Cookies” konta użytkownika którego aktualnie korzystasz.

Po podmianie pliku:

Pobierz i zobacz hasło tym programem:

http://www.download.net.pl/1689/Advance … -Recovery/

Następnie przywróć plik index.dat (podmień) z lokacji w której zrobiłeś jego backup

i gotowe :wink:

da się odzyskać ale zobaczyć gdzie IE zapisuje hasła (w jakim pliku) następnie ten plik kopiujesz i wklejasz to to samo miejsce tylko już w nowej przeglądarce

Dział to tez w Internet Explorer 7 ???

działa

ok

tylko:

W windowsie z którego korzystasz skopiuj plik “index.dat” z konta użytkownika którego aktualnie korzystasz do jakiegoś innego folderu - chodzi o jego późniejsze przywrócenie. - robię backup

Podmień plik (index.dat) z uszkodzonego dysku z konta użytkownika którego hasła chcesz znać do folderu “temp” - dlaczego do temp a nie cookies ???

konta użytkownika którego aktualnie korzystasz.

sorry, pomyliło mi się - oczywiście do folderu “Cookies” :wink:

Pozdrawiam

ta opcja na ie 7 nie działa, przynajmniej u mnie