Problem z hasłemdo wifi, uwierzytelnianie

Witam.

Drodzy Forumowicze, ostatnio logowałem sie do swojego routera i zmieniałem hasło do wifi.

Wszystko było pięknie, sygnał zabezpieczony był WPA2, dzień pózniej nie wiem jakim trafem wifi odblokowało mi sie i każdy mógł mi się podłączyć.

Dlatego zalogowałem sie jeszcze raz i ponownie zmieniłem hasło, zrobiłem to dość szybko i wybrałem sobię 4 cyfrowe hasło i zapisałem.

Po czym wywaliło mnie z wifi, we właściwościach chciałem zmienić stare hasło na nowe, tak aby sie podłączyć lecz niestety wyskoczył mi błąd ze hasło musi mieć conajmniej 8 cyfr.

Moje hasło ma 4 i nie mam jak go wpisać, do tego nie mam jak go zmienić bo nie moge sie podłączyć do wifi.

Przy próbie podłączenia wyskakuje mi komunikat zabezpieczenie systemu Windows uwierzytelnianie sieciowe.

Są tam dwie rubryki login i hasło problem jest w tym że admin i admin nie wchodzi na telefonie mam podobnie ze zamiast hasła prosi mnie o jakiś login i hasło.

Będę wdzięczny za każdą okazaną pomoc…

Witaj,

 

Nie masz opcji zresetowania ustawień routera, przywrócenia ustawień fabrycznych? 

Szyfrowanie WPA/WPA2 wymaga właśnie minimum 8 znaków w haśle. Podłącz się kablem do routera lub go zresetuj i ustaw hasło na nowo. Dziwne, że router w ogóle przyjął takie hasło.

W tym momencie tak to wygląda.

 

 

 

http://screenshooter.net/102628549/gdppekd

Radiowy internet?

Tak