Problem z "headsetem"


(Welcome92) #1

Witam.

Kupiłem dziś "headseta" (słuchawki z mikrofonem) lecz gdy podłączam do kompa mikrofon nie działa... Próbowałem rozmawiać z kumplem przez Skype, lecz słyszał wszystkie dźwięki z mojego kompa (GG, winamp etc.) lecz nie słyszał mojego głosu... A ja słyszałem wszystko bez problemów to co mówił... Proszę o pomoc bo nie wiem co z tym zrobić...

Z góry dziękuję.


(Bozybor) #2

sprawdź konfiguracje w skype potem ustawienia w dźwiękach systemowych jeśli masz karte TV ona wyłącza często mikrofon

może to pomoże :expressionless:


(Olixxx94) #3

Sprawdź, czy w regulacji głośności, czy czasem mikrofon nie jest wyciszony.


(Welcome92) #4

Konfiguracja jest OK. Mikrofon nie jest wyciszony... W "rejestratorze dźwięku" też słychać wszystkie dźwięki prócz mojego głosu =/


(Bozybor) #5

Podaj jaką posiadasz kartę dźwiękową i wklej obrazek jakie masz ustawienia w Stary>Ustawienia>panel sterowania>Dźwięki i ustawienia audio>[zakładka]Audio (oraz z) [zakładki]Głos .

Jeśli tam jest wszytko tak jak trzeba to wina może leżeć w złym podłączeniu panela albo złego podłączenia jacka do komputera ew. wady w zestawie słuchawkowym :slight_smile:

Jeśli odpowiednio ustawisz i będzie ok to niema sprawy a jak nie to może zdjęcia jakie masz ustawienia dodasz ?? :slight_smile:


(fiesta) #6

Opcje nagrywania i tam zaznaczyć i ustawić głośność mikrofonu. wszystko jest w pomocy Skype.

http://www.skype.com/intl/pl/help/guide ... up_xp.html


(Agatonster) #7

Aaffe ,

Poczytaj - Konkretne tematy... ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.