Problem z Heroes 2


(Przemek275) #1

Witam zciągnąłem sobie tą grę z http://cvr.pl/gry/heroes-of-might-and-magic-2.php gra jest dość stara wiec wątpie żeby były problemy,ale gdy próbuje ją odpalić, pojawia się czarny ekran i za kilka sekund powraca do windy,próbowałem urochamianie ze zgodnością z różnymi systemami lecz nic nie pomaga. Mógłby mi ktoż pomóc jak uruchomić tą grę pod xp sp2 , bo już niewiem jak ją odpalić.A zalęzy mi na niej gdyż jak dla mnie jest to gra kultowa w swoim stylu.Dzięki z góry.


(Realmadrid5) #2

Spróbuj na emulatorze DosBox


(Przemek275) #3

A mogłyś podać jakiegoś linka do tego programu oraz do instrukcji obsługi,bo z google to mi tylko zagraniczne programy pokazuje, jakis program po Polsku i instrukcja czy coś w tym stylu?Dzięki za zainteresowanie!

NO już mam ten emulator, ale jakoś mi nie pomaga, może djacie jakiegoś linka do jakiegos programu dzięki któremu odpale tą grę, bądż podajcie linka do tej gry, którą zainstaluje bez żadnego problemu na xp sp2


(Realmadrid5) #4

:arrow: http://opcg.net/index.php?id=gry/porady/dosbox/dosbox :google:


(RyleC) #5

może musisz dobrze rozmieścić pliki- do folderu SYSTEM32 plik wing32.dll a w głównym folderze z grą powinien byc plik który dodaje wpis do rejestru (hmm2gold)

PS. ja miałem herosa z innej strony ale też wersja gold więc powinno się zgadzać :]


(freedom) #6

niewiem jak te wersje z internetu, ale oryginalny Heroes 2 Gold działa jak najbardziej na Xp SP2.


(Realmadrid5) #7

Zgadzam się, bo dostałem go razem z Herosem 4 i jeszcze pierwszą częśc dali. :mrgreen: