Problem z hibernacja

(krissQ2502) #1

Witam..

Chciałbym poprosić o pomoc w moim problemie, mianowicie chodzi tu o hibernacje próbowałem ją włączyć na kilka różnych sposobów lecz nic nie pomaga.... :? Przeinstalowałem system kilka razy i zawsze jest to samo mam tylko stan wstrzymania bo hibernacji nie da się włączyć.... Proszę o pomoc w rozwiązaniu mojego kłopotu lub wyjaśnienie mi dlaczego jest niemożliwe włączenie tej funkcji u mnie ... :expressionless:

Oto zdjęcie z próby włączenia hibernacji:

Z góry dziekuję za pomoc! !!

Config: Intel Core 2 Duo E4300 1.8Ghz ,GeForce Nvidia 7300GT 256Mb 128Bit,2048 Mb ramu, Gigabyte GA-945PL-S3,HDD Samsung 160 GB, Dvd - Rom, Microsoft Windows Xp Professional Sp3 :?:

(maciej77) #2

Wyłącz hibernację, skasuj plik c:\hiberfil.sys (musisz najpierw wyłączyć ukrywanie chronionych plików systemu), włącz ponownie hibernację

(Robin Poznan) #3

Panel sterowania -> Opcje zasilania -> Hibernacja zaznaczasz i już ale pamiętaj że musi ci starczyć miejsca na dysku!! Pozdrawiam

(Frog) #4

krissQ2502 , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

(krissQ2502) #5

nie mam tam takiego pliku ....... a hibernacji nie mogę włączyć to jak mam wyłączyć....

(velover) #6

w uruchom "powercfg -h on" próbowałeś?

(Leon$) #7

Start >> wyłącz komputer >> teraz naciśnij [shift] - wtedy polecenie Stan wstrzymania zmieni się na Hibernacja

:slight_smile:

(krissQ2502) #8

to mi nie działa własnie .... próbowałem

-- Dodane 19.03.2009 (Cz) 20:55 --

zaraz prubuje tego jeszcze nie miałem .... sprawdze i dam znac...

-- Dodane 19.03.2009 (Cz) 20:57 --

nie działa ..... :frowning:

(Leon$) #9

Może skorzystasz z porady z tego wątku http://forum.purepc.pl/Microsoft-Windows-f34/Menedzer-zasilania-nie-moze-zarezerwowac-pliku-hib-t103687.html

:slight_smile:

(krissQ2502) #10

dzieki to chyba pomoże ..... :slight_smile:

-- Dodane 20.03.2009 (Pt) 20:35 --

Leon$ wielkie dzieki dal ciebie pomogło wreszczie mam hibernacje dzikie wielkie jeszcze raz .... :smiley: