Problem z high definition audio na płycie ASUSa

toż mnie oświeć skoro tak bardzo kumasz… bo jakoś wszystkie Twoje porady nic nie zmieniają (podobnie jak porady z linków) więc krytyka w Twoim przypadku jest nie na miejscu…

Wybacz, ale, aby coś robić trzeba mieć minimalne pojęcie o tym co się robi - wszystko odnośnie problemu masz na Forum, sposoby podane na pewno są skuteczne i sprawdzone - czytaj i rób, metoda prób i błędów lub serwis.

I nie pisz posta pod swoim postem, masz opcje edytuj i dopisuj.

Realtek (Azalia) to to samo.

No więc oddałem do sklepu, wymienili na gigabyte a tamtą oddali do serwisu. Gdy już myślałem, że wszystko będzie dobrze - niestety, jak pech to opór.

W sklepie wsadzili gigabyte, powiedzieli że wszystko dobrze działa, dźwięk odtwarza luz wszystko.

A u mnie w domu już dziwnie jest. Wsadziłem kartę telewizyjną winfasta. Normalnie dźwięk pod windowsem jest praktycznie niesłyszalny, na full daje moje głośniki i ledwo co kolwiek słychać. Natomiast gdy włączam przez winfasta telewizję, to dźwięk jest normalny, w pełni słyszalny na niskim ustawieniu. I o co tu kurde chodzi? robiłem nawet format i to samo :|.

Cóż to może być przyczyną?

Mam jeden typ, w klawiaturze logitecha mam przycisk wyciszania, i może ma zapamiętane to wyciszenie a w winfascie to nie działa? albo coś z klawiaturą nie halo…

Proszę podajcie jakieś jeszcze swoje typy ,żebym mógł podłubać bo już mam tego tak dosyć :expressionless:

BTW jestem w pracy dlatego na bieżąco nie mogę sprawdzić sprzętu.