Problem z hostowaniem zdjęć

Witam.Kupiłem pare dni temu laptopa w Holandii i jest zainstalowany windows 7 .Nie wiem co się dzieje gdy próbuje shostować zdjęcie na stronie do tego przeznaczonej żeby umieścić je pózniej na innej stronie chociązby na chomiku dostaję normalnie kody ale zamiast zdjęcia jest okienko w którym jest napisane “brak obrazka”.Wcześniej miałem Viste i nie miałem takich chocków klocków.Tak samo też miałem problem ze ściąganiem napisów do filmów przez napiprojekt…wyskakiwał komunikat że nie znaleziono ścieżki czy coś w tym stylu ale z tym się uporałem.Dodam tylko że jest zainstalowany też Norton.Bardzo bardzo proszę o pomoc i w miarę ludzkim języku:)

Pozdrawiam.

Masz włączony UAC? Możliwe, że oprogramowaniem którym wysyłasz zdjęcia nie jest przystosowane do specyficznych konfiguracji Windowsa 7. Zaloguj się na koncie z pełnymi uprawnieniami i sprawdź.

Wyłączyłem UAC i niestety nic się nie zmieniło :frowning:

Jak rozumiem jesteś na koncie administratora? Nie możesz wysłać plików inną aplikacją? Może to pomoże?

Spróbuj odinstalować Nortona i symantec

No więc tak…skusiłem sie na odinstalowanie Nortona i wszystko działa jak się należy i bez zarzutu a ststem wydaje się być dużo lżejszy teraz ale to może być moje mylne spostrzeżenie.Dziękuję zw wszystkie podpowiedzi.

Pozdawiam.

Assasin.