Problem z HP Compaq Presario CQ50

Witam,

Mój kolega który nic na komputerze nie umie zrobić poza włączeniem i używaniem przeglądarki internetowej dał mi tego laptopa do naprawy “HP Compaq Presario CQ50”

Tyle że też zbytnio nie wiem jak to naprawić.

Po wciśnięciu guziku do włączenia wszystko startuje wszystkie diody, lampeczki wentylatorki itp. pracują ale ekran sie wogóle nie włącza. Na początku myślałem że to wina ekranu ale później coś wciskałem i wkońcu zapalił sie ekran było logo HP COMPAQ i na następnym ekranie zrobił testy startowy wszystkie przeszedł tylko przy jakimś “Coś tam Update” nie pisało Passed tylko coś innego. Ale na dole pisało F1 aby kontynuować więc dałęm F1 Vista sie zaczeła noramalnie ładować pokazał ekran logowania i po nie więcej niż 10sec ekran sie zrobił niebieski było duuuużo napisów i nadole pisało że zęby system sie chronił czy coś w tym stylu komputer sie wyłączy i było … i od nowa czarny ekran i tak spowrotem ciągle :frowning:

Moje pytanie jest takie czy ktoś wie co jest nie tak albo jak chociaż spowrotem włączyć ekran i załadować tego windowsa to wtedy zobacze dokładnie co pisze że jest nie tak na tym niebieskim ekranie.

Proooooooooooooooooooooooooooooszę o Pomoc ![-o<

Z Góry Dziękuję :slight_smile: