Problem z hp psc 1315

Mam wieczne problemy z hp psc 1315 all-in-one(drukarka+skaner+kopiarka).Wszystko bylo ok do pierwszej deinstalacji,potem ciagle sa kłopoty z ponownym zainstalowaniem.W koncu jakos udala sie instalacja ale pewnie nie do konca bo drukuje ze str internetowych ale np. z Worda nie chce…drukowanie sie zaczyna i konczy kartka jedynie z kreskami i to niezbyt wyraznymi+tak samo z Notatnikiem,tez mogiła.Skaner dziala ale kopiarka nie.W opcjach kopiarki jak na screenie i nie wiem czy jest dobrze?Urzadzenie jest jeszcze na gwarancji i nie wiem czy nadaje sie do serwisu czy tylko ja nie umiem sobie z nim poradzic?

Jako,ze nie lubie niepotrzebnie zawracac nikomu głowy,wczoraj pare godz czytalam instrukcje+plik Readme i dalej nic mi to nie pomogło.Ostatnio instalowalam SP2(podobno to tez moze byc przyczyna,choc wczesniej tez byly podobne objawy),dodatkowo podobno moze sie tak dziac z powodu brudnej szyby i wewnetrznej pokrywy-ale czy w tym przypadku skaner dzialalby?(bo dziala,czy to nie ma nic wspolnego?)

kopiarka2kk.th.jpg

W opcjach “Jakosc”-“najlepsza” jest nieaktywne i nie mozna tego zmienic,dlaczego?

Dalej pisze jak tam świeży system XP z SP2 - postawiony.

Sprawdź urządzenie na innym kompie.

Bez problemu to HP pracuje z SP2 na oprogramowaniu dołączonym do urządzenia.

Sprawdzic na innym kompie na razie nie mam mozliwosci.Systemu nowego niestety jeszcze nie stawialam…robilam scan disc-nie wykazuje zadnych bledow,pozostale aplikacje chodza bez zarzutu.Jesli jednak to moze byc przyczyna to postawie system na nowo.