Problem z HP PSC 1410 w Win 7

Witam, od niedawna mam Windows 7 Ultimate 64-bit, oraz drukarkę HP PSC 1410. A więc … nie mogę zainstalować tej drukarki. Pobrałem do niej sterowniki ze strony HP pod Windowsa 7 64-bit. Wszystko się ładnie zaczyna, jakieś sprawdzanie OK potem takie inne pierdoły też OK, aż dochodzi do punktu Instalowanie sterowników. Wszystko się instaluje potem prosi aby podłączyć drukarkę, więc podłączam i leci tam jakiś pasek do końca i potem niby OK, jednak tam na pasku wyświetla się dymek, że instalacja sterowników nieudana. Klikam w ten dymek i tam jest parę linijek HP tam skanery itp i przy nich świeci się ptaszek, a jest jedna linijka przy której świeci się krzyżyk i wygląda tak: HPPSC 1410 Series.

Ale mniejsza z tym przy punkcie instalacja sterowników świeci się ptaszek i instalacja przechodzi do ostatniego punktu: Konfiguracja sprzętu. I czekam i czekam pasek lata w te i z powrotem i nagle jak by mi ktoś kamlotem przywalił wyskakuje Błąd instalacji i amen. Próbowałem również zaznaczyć opcje: Nie mogę tera podłączyć drukarki zrobię to później. Więc instalacja ok potem naciskam dodaj urządzenie i tam instalator chodzi z 5 min i znowu błąd. PROSZĘ O POMOC !

Dodane 26.03.2011 (So) 13:08

Rozwiązany. Już działa. Teraz napisze jak to zrobić:

Wchodzimy w Start > Urządzenia i drukarki

Klikamy prawym przyciskiem na ikonce naszej drukarki (z wykrzyknikiem)

Wybieramy Rozwiązywanie problemów

Dalej kreator na pewno nas poprowadzi

Jeśli nie mamy to wyskoczy nam okienko żeby sprawdzić sterownik w Windows Update

Następnie postępujemy zgodnie z kreatorem

Czekamy, aż sterowniki się pobiorą i zainstalują

i OKKK.