Problem z HP PSC 1510

(Magda L1) #1

czemu nie wyswietla mi sie podglad skanowanej strony podczas skanowania. nie wiem ile razy instalowalam to badziewie. :[ nawet przez abbyy nie chce skanowac. :frowning: skaner dziala bo kserowalam. nie wiecie co to za przyczyna moze byc??

(Marcinfredry) #2

jezeli masz zainstalowane dobrze oprogramowanie to nie moze byc problemy wlacz Centrum obslugi hp ta w prawym roku Skanuj obraz wyskoczy okienko i zaznacz 'pokaz podglad' i skanujjjjj:):):):slight_smile: :smiley:

(Arcin11) #3

Sterowniki hp s膮 strasznie nie dopracowane ich programy zajmuj膮 mase mniejsca i ogolnie to ich dzia艂anie jest do niczego wiem bo te偶 mam hp ze skanerem.Tak to ju偶 jest u偶ywaj innych program贸w do obs艂ugi skanera abby to program do skanowania I rozpoznawania tekstu OCR.Skanuj np. przez Acdsee tam chyba jest opcja podgladu.

(pysiu) #4

Po pierwsze to pojawi艂o sie uaktualnienie do oprogramowania na stronie HP

a po drugie jak masz problemy to im to zg艂o艣 chat z pracownikiem serwisu od 8 -18 http://h20180.www2.hp.com/apps/Nav?h_pa ... -A-R2287-2

(Agatonster) #5

mala84

Zapewne HP PSC 1510 , jak ka偶de inne urz膮zenie za stajni HP i nie tylko, ma co艣 co nazywa si臋 Pomoc, w kt贸rym to pliku jest przedstawiona pomoc bardzo detalicznie - od podstaw do z艂o偶onych problem贸w . Szuka艂a艣 tam ? - otwierasz Skanowanie obraz贸w i dokument贸w, i wy艣wietlaj膮 si臋 przer贸偶ne tematy z tym zwi膮zane, w艣r贸d nich oczywi艣cie problemy i sposoby ich rozwi膮zywania.

HP by膰 mo偶e jest badziewiem, osobi艣cie , pomijaj膮c k艂opoty jakie mia艂em przy aktualizacji IE do IE 7 (ju偶 nieobecne po aktualizacji HP) nie mam z tym urz膮dzeniem 偶adnych problem贸w , a ewentualne niejasno艣ci wyja艣niam za pomoc膮 wspomnianego pliku - Pomoc.

Pozdrawiam

(stivo) #6

A m贸g艂by艣 wyja艣ni膰 jak si臋 pozby艂e艣 tych problem贸w? Bo ja co prawda mam 1219, ale po aktualizacji do IE7 nie mog臋 w艂czy膰 programu HP Director.. :confused:

(Agatonster) #7

Dok艂adnie to samo mia艂em, a pozby艂em si臋 tego w spos贸b bardzo prosty - aktualizacja z poziomu programu poprzez Software Update - tylko jeden plik by艂 do pobrania - w艂a艣nie usprawniaj膮cy dzia艂anie Nawigatora po instalacji IE 7. Z tym, 偶e chc膮c skorzysta膰 z Software Update, jako dost臋pnego w艂a艣nie z poziomu Nawigatora, musia艂em wcze艣niej odinstalowa膰 IE 7 i po aktualizacji HP - ponownie zainstalowa膰 IE 7.

Pozdrawiam

(stivo) #8

Hmm.. dzi臋ki za rad臋. :piwo: Narazie mam Fine Readera i jako艣 skanuje :wink: Jak znajd臋 chwilk臋 czasu to si臋 pobawi臋 :slight_smile:

Z艂膮czono Posty : 18.01.2007 (Czw) 16:10

Odinstalowa艂em IE7 i dzia艂a normalnie. Jednak u mnie nie ma tego Software Update. Rozmawia艂em te偶 z konsultantem na czacie. Wnioski:

• m贸j sprz臋t jest stary (prawie 3 lata)

• oprogramowanie z tamtego okresu moze zawiera膰 b艂臋dy

• IE7 ma b艂膮d, kt贸ry Microsoft wsp贸lnie z HP pr贸buj膮 naprawi膰

Moze kiedy艣 wyjdzie na to jaka艣 poprawka..