Problem z HP PSC 1510

czemu nie wyswietla mi sie podglad skanowanej strony podczas skanowania. nie wiem ile razy instalowalam to badziewie. :[ nawet przez abbyy nie chce skanowac. :frowning: skaner dziala bo kserowalam. nie wiecie co to za przyczyna moze byc??

jezeli masz zainstalowane dobrze oprogramowanie to nie moze byc problemy wlacz Centrum obslugi hp ta w prawym roku Skanuj obraz wyskoczy okienko i zaznacz ‘pokaz podglad’ i skanujjjjj:):):):slight_smile: :smiley:

Sterowniki hp są strasznie nie dopracowane ich programy zajmują mase mniejsca i ogolnie to ich działanie jest do niczego wiem bo też mam hp ze skanerem.Tak to już jest używaj innych programów do obsługi skanera abby to program do skanowania I rozpoznawania tekstu OCR.Skanuj np. przez Acdsee tam chyba jest opcja podgladu.

Po pierwsze to pojawiło sie uaktualnienie do oprogramowania na stronie HP

a po drugie jak masz problemy to im to zgłoś chat z pracownikiem serwisu od 8 -18 http://h20180.www2.hp.com/apps/Nav?h_pa … -A-R2287-2

mala84

Zapewne HP PSC 1510 , jak każde inne urzązenie za stajni HP i nie tylko, ma coś co nazywa się Pomoc, w którym to pliku jest przedstawiona pomoc bardzo detalicznie - od podstaw do złożonych problemów . Szukałaś tam ? - otwierasz Skanowanie obrazów i dokumentów, i wyświetlają się przeróżne tematy z tym związane, wśród nich oczywiście problemy i sposoby ich rozwiązywania.

HP być może jest badziewiem, osobiście , pomijając kłopoty jakie miałem przy aktualizacji IE do IE 7 (już nieobecne po aktualizacji HP) nie mam z tym urządzeniem żadnych problemów , a ewentualne niejasności wyjaśniam za pomocą wspomnianego pliku - Pomoc.

Pozdrawiam

A mógłbyś wyjaśnić jak się pozbyłeś tych problemów? Bo ja co prawda mam 1219, ale po aktualizacji do IE7 nie mogę włczyć programu HP Director… :confused:

Dokładnie to samo miałem, a pozbyłem się tego w sposób bardzo prosty - aktualizacja z poziomu programu poprzez Software Update - tylko jeden plik był do pobrania - właśnie usprawniający działanie Nawigatora po instalacji IE 7. Z tym, że chcąc skorzystać z Software Update, jako dostępnego właśnie z poziomu Nawigatora, musiałem wcześniej odinstalować IE 7 i po aktualizacji HP - ponownie zainstalować IE 7.

Pozdrawiam

Hmm… dzięki za radę. :piwo: Narazie mam Fine Readera i jakoś skanuje :wink: Jak znajdę chwilkę czasu to się pobawię :slight_smile:

Złączono Posty : 18.01.2007 (Czw) 16:10

Odinstalowałem IE7 i działa normalnie. Jednak u mnie nie ma tego Software Update. Rozmawiałem też z konsultantem na czacie. Wnioski:

  • mój sprzęt jest stary (prawie 3 lata)

  • oprogramowanie z tamtego okresu moze zawierać błędy

  • IE7 ma błąd, który Microsoft wspólnie z HP próbują naprawić

Moze kiedyś wyjdzie na to jakaś poprawka…