Problem z hp w2207h

siemka kupiłem dziś sobie monitorek jak w temacie. Podłączyłem go zainstalowałem stery z płytki i… po kilku minutach przeszedł mi w sleep mode, gdy włączylem monitor i wyłaczyłem wyskoczyło ze nie ma sygnału wejściowego. Po restarcie wszystko ok, ale po pewnym czasie kilka minut lub kilka godzin znów to samo. Wie ktoś może co z tym zrobić?

panel sterowania - opcje zasilania - wyłączaj monitor -> zaznaczasz NIGDY i powinno byćpo problemie a jak znowu sie tak zrobi to odinstaluj sterowniki niech system go sam wykryje :lol:

Z tym panelem sterowania to od razu tak zrobilem :P, a ze sterami od windy sprobuje potem. Pojawil sie dodatkowy problem czasami przy uruchamianiu kompa monitor poprostu sie nie wlaczy tzn wyskoczy napisa “Input signal out of range” a ustawilem rozdzielczosc zalecana dla tego monitora, tak samo z odswiezaniem, tj 1680 x 1050, 60 Hz.

Proszę zmienić temat postu na konkretny i używać polskich znaków, opcja zmień i popraw.JNJN

Odinstaluj oprogramowanie monitora.

Odinstaluj dokładnie stery do karty grafiki - zrób czystkę, restart kompa i uruchom kartę na sterze systemowym.

Zainstaluj stery do karty i zobacz teraz, nie wgrywaj na razie oprogramowania monitora.

Kabel od monitora w pełni sprawny? Napewno dobrze przykręcony z obu stron? Może wyjmij i włóż wtyczki dla pewności.

Co to znaczy zmienić temat postu na konkretny ?. Z tego co zauważyłem to większość jest typu “Problem z …”

A polskie literki poprawiłem.

Powinien być sprawny jeszcze go sprawdze. Wyjmowałem i wkładałem.