Problem z HP1510

Witam!

Mam urządzenie wielofunkcyjne HP1510 jeszcze, co prawda na gwarancji.

Nie pobiera mi papieru!!

Obejrzałem jak mogłem (nic nie rozkręcałem) urządzenie ze wszystkich stron, zdjąłem tylną pokrywę.

To można robić, gdy papier skręci się i zauważyłem, ze rolka prowadząca nie chwyta papieru.

Jest tam w środku mała rolka o szerokości około 3-4 cm, która przylega do włożonego papieru i powinna pociągnąć papier do druku. Ta rolka przylega jednak do papieru, ale cos tam jakby blokowało i nie bardzo wiem, co?

W gwarancji (śmiechu warte) pisze, ze musze skontaktować się telefonicznie z jakimś tam działem technicznym – wyłuszczyć sprawę i oni ewentualnie mi powiedzą gdzie w Gdańsku mogę dokonać naprawy gwarancyjnej i czy w ogóle mogę tam zanieść sprzęt. (sic)!

Może ktoś miał tego typu problem?

Zasady działania właściwie wszystkich drukarek jest ten sam. Wydaje mi się to blachy problem, ale drukarka nie chce pociągnąć papieru, czasami muszę ręcznie dopychać delikatnie.

Ewentualnie ktoś wie gdzie w Gdańsku jest serwis gwarancyjny HP.

Zaznaczam, ze sprzęt użytkowany był prawidłowo, tylko ze nagle po prostu przestało mi pobierać papier. Drukuje, skanuje, i kopiuje – dobrze.

Proszę o poradę

Dziękuje

Sprawdź co możesz i serwis,za dużo nie kombinuj bo stracisz gwarancję - poczytaj gwarancję lub podejdź tam gdzie urządzenie kupowane i popytaj jak sprawę załatwić.

Mam ten sam problem i odkryłem,że to wina papieru(mam taki najtańszy).Papier jest za ślizgi i muszę ręką popychać dalej,jak już lekko wejdzie to dalej jest ok.

Zmień papier najlepiej na orginalny HP.

Używaj mojego sposobu popychania kartki dalej :slight_smile:

nie kombinuj tylko do serwisu wal w końcu jak gwarancje masz niech oni się martwią :slight_smile:

udalo sie pogadać na czacie z obsługą techniczną Hp i podali mi adresy serwisów HP w trójmieście

dziekuje