Problem z HTC Diamond I

witam,

Posiadam HTC Diamond ale co się dziwnego stało i panel dotykowy przestał działać (z dnia na dzień:|) aktualnie nie mam możliwości wymienienia panelu+ekranu(w diamondzie 1 obydwa trzeba…) ale telefon jest sprwny - mogę się posługiwać przyciskami, problem polega na tym że telefon się zablokował a żeby go odblokować muszę nacisnąć na ekranie(a jak wspominałem ekran nie działa…) czy jest jakaś możliwości aby odblokować telefon za pomocą przycicków lub softem ? pobrałem program CeRegistryEditor ale do tej pory nie znalazłem opcji która umoćliwaiała by to(o ile w ogóle taka jest…) z góry dziękuje za pomoc

Wypróbuj MyMobiler.

nie przejdzie… przy instalacji programu na ekranie tel wyświetla sie komunikat czy zainstalowac program, a ze tel zablokowany to przyciskami nic nie jestem w stanie zrobić…

Spróbuj go zresetować, jak nie pomoże, wyciąg baterie na 30 minut i spróbuj znów, jak nie pomoże to :

Zrób HR, po uruchomeniu sie telefonu i proszeniu o kablibracje podłącz go do komputera i poczekaj aż się załaduje, następnie wejdz w \Windows\Autostart lub \Windows\Startup i usun welcome.lnk lub podobny plik. Następnie wyłącz i wlącz telefon, powinno nie spytac o kalibrację i powinien byc odblokowany.

Ulysess ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.