Problem z HUBem USB

Włączyłem kompa i nie wykryło mi urządzeń podpiętych pod HUBa. Podłączając je do innego portu USB działały (oczywiście najpierw XPek musiał je zainstalować :-x ) Przepiąłem HUBa do innego portu i na razie działa, ale jak jeszcze raz tak się zrobi to mi portów zabraknie :smiley:

Możecie coś na to poradzić? Będę wdzięczny

a masz dodatkowe zasialanie do huba, sam posiadam taki i jak odłącze zasilanie to wywala mi komunikat ze nie starcza mocy sprawdź czy masz podlączony dodatkowy zasialcz :wink: Sprawdz na innym urządzeniu czy ten port działa :wink:

Pozdrawiam Kamklich

Nie ma dodatkowego zasilania. Powiem więcej świecił się, zatem powinien działać, ale system w ogóle nie reagował na to, że wyciągałem i wkładałem wtyczki. Po podłączeniu do innego portu działa znowu normalnie.

Trochę dziwne, nie?

no

Złączono Posta : 27.08.2007 (Pon) 18:53

a dużo masz rzeczy podpiętych pod huba ? moze przeciążenie ?

Złączono Posta : 27.08.2007 (Pon) 18:55

zainstaluj jeszcze raz stery od płyty głównej, zaaktualizuj sterowniki do usb moze pomoże

Złączono Posta : 27.08.2007 (Pon) 18:55

zainstaluj jeszcze raz stery od płyty głównej, zaaktualizuj sterowniki do usb moze pomoże

Złączono Posta : 27.08.2007 (Pon) 18:57

odłacz wszytkie urządenia od huba i podłacz tylko jedno i spr czy działa jak działa znaczy że przeciąrzenie

4 tyle, co portów w HUBie (wszystkie USB 1.1 - HUB jest tylko dla 1.1)

jak już pisałem, działały…