Problem z ibstalacją Visty HP 64b

Witam, chce zainstalować Viste. Mam oryginalną płytę. Wkładam i wszystko w porządku. Kopiowanie plików idzie mi w sekundę a rozpakowywanie stoi cały czas na 0%. Mam Windowsa XP ale dla Visty zrobiłem oddzielny dysk podstawowy. Jaka może być przyczyna? pozdrawiam

Cały czas, czyli? U mnie podczas instalacji Visty na rozpakowywaniu 0% stoi czasem do 30 minut. Jedyną różnicą jest to, że to 32-bity.

Komputer stacjonarny, czy laptop?

A jak z napędem ma się sprawa? Bo czasem jest tak, że napęd nie daje rady z odczytaniem płyty, lub ona sama jest źle nagrana. Ja miałem tak, że płyta raz była źle nagrana lub napęd był wadliwy. Korzystam z programu MSDNAA na uczelni :slight_smile:

Laptop, a napęd dobry jest. No nie wiem tak gdzie ze 20 min robiłem i nic. Dziś zrobię i zostawię na godzinę. Jak nic nie pójdzie wtedy napiszę

pozdro

Jeszcze możesz spróbować wyjąć dysk i podłączyć go do kompa stacjonarnego, bo ma zasilanie i podłączenie na SATA. I tak zainstalować system.

nie potrafię tego zrobić… ale to jednak chyba coś z napędem jest… bo słychać że działa zaraz przestaje i znowu…

No to pozostaje ci opcja instalacji z pendrive 4 GB :wink: Na stronach MS masz opisane, jak to zrobić.