Problem z IE 7 -błąd 403 przy wyszukiwaniu

Od późnego wieczora wczoraj mam kłopoty z wyszukiwarką IE 7. Objawia sie to tym że na wyszukiwarce Google nie pokazuje wyników wyszukiwania tylko “Problem i błąd 403”. Ponadto jest taki tekst że jeśli chcę kontynuowac wyszukiwanie to musze napisac potwierdzenie z obrazka. Wpisuje ale nie ma tam żadnego klawisza aby kliknąć, aby kontynuować. Jest tez link z pomocą google gdzie wyświetla się " Connecting to Google: We re Sorry page for networks". Do wczoraj wszystko działało. Z microsoftu zainstalowało się aktualizacja certyfikatów głównych może to jest przyczyna, choc już kilka razy były takie i nic sie nie działo. Może to zbieg okoliczności. Prosze o pomoc.

Poczekaj ok 36-48h samo minie. Możesz przeskanować kompa na obecność robaczków ale uważam, że to zbędne. Dostałeś poprostu bana od google ponieważ jedno z twoich zapytań było podejrzane.

Dziękuje pieknie za info. Tak skanowałem Nortonem bo go mam zainstalowanego i SpyBotem. System czysty jak łza. Nie przypominam sobie abym cos dziwnego wpisywał. Ściągam na bierząco aktualizację do moich programów legalnych oraz sterowniki. To tylko tyle. Czy aby to napewno minie? Spotkałeś się juz z czymś takim? Pozdrawiam

He, he… :lol: dosłownie 2-3 dni temu miałem to samo. Epidemia jakaś czy co…

To mnie uspokoiłeś jeśli to minie. Dobrze to napisałeś. Wygląda na to że to epidemia jak nic. Trochę to wkurzające ale za darmo to tak jest …

W dniu 28.05.2008 , o godzinie 23:33 został dopisany post przez kemada

Przypomniałem sobie okoliczności. Wpisałem na wyszukiwarce Google “ATI” szukając nowych sterów do grafiki i już była kicha.

Proszę o zmianę tytułu na bardziej konkretny.

Użyj opcji zmien.gif

Pomocne może być zapoznanie się z TYMI informacjami.

Wątpie w to, że akurat to zapytanie mogło mieć takie konsekwencje, ale ostatnio google jest nieprzewidywalne, więc wszystko jest możliwe. Ja zaobserwowałem taką reakcję google jedynie w przypadku gdy zapytania dotyczyły “szkodników”.