Problem z IE - sam otwiera okna, zamyka się nagle


(Kasiadar) #1

Witam! Serdecznie proszę o pomoc. Od jakiegoś czasu mam coraz więcej problemów z komputerem. Postaram się je w skrócie opisać:slight_smile:

  • Po pierwsze - IE co jakiś czas zamyka się nagle jako przyczynę podaje różne problemy np. problem z Javą czy Active X. Nie muszę dodawać iż np pobierając w tym czasie z internetu jakiś plik (czasem kilka godzin:)) jest to bardzo irytujący problem.

  • Po drugie IE od jakiegoś czasu, co kilka dni, otwiera sam ogromne ilości okien do momentu, aż system sam się zawiesza i wyłącza. Przy czym nie można samemu wcześniej tych włączających się kaskadowo okien zamknąć nawet menadżerem zadań. Jest to najbardziej uciążliwy problem i naprawdę nie wiem jak go rozwiązać.

  • Po trzecie - gdy chcę zamknąć system i wyłączyć komputer pisze mi, że włączony jest Adobe Reader, mimo, iż wszystkie programy mam wyłączone i danego dnia w ogóle z AR nie korzystałam.

  • Po czwarte - czasem nie chce mi otworzyć poczty gmail (podobno z powodu cookiesów) dopiero gdy wyczyszczę system ccleanerem i otworzę nowe okno to udaje się uruchomić gmaila. Podobnie nie udaje mi się otworzyć większości blogów na onecie (wczytuje tylko część strony i nie da się ani przewijać ani wchodzić w notki)

Mam system vista, IE 7, antywirusa avast (oczywiście nic nie widzi), używam ccleanera (też nic nie widzi ważnego). Podejrzewam, że to jakiś wirus lub coś podobnego:)Proszę fachowców o pomoc. Dziękuję :))

Log HT :

http://www.wklej.org/hash/aa95dd2c67/


(Agatonster) #2

Kadetka ,

Proszę zapoznać się z tematem Ważny komunikat dotyczący tytułowania tematów i poprawić tytuł na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.


(Pablo79) #3

Czy oby napewno jest to IE 6? A swoją drogą to jakim cudem Tobie się udało postawić IE 6 na Windows Vista?


(Leon$) #4

to nie prawda bo masz

Pobierz CCleaner http://www.filehippo.com/download_ccleaner/

przeskanuj nim i wyczyść rejestr.

zrób optymalizacje uruchamiania

http://cybertrash.netarteria.pl/cyber/i ... 378.0.html

Wyłącz I włącz przywracanie systemu na wszystkich dyskach.http://support.microsoft.com/kb/310405/pl

przeskanuj obszar Mój komputer http://www.kaspersky.pl/virusscanner.html gdy będą wirusy pokaż raport

lub

Dr.WEB CureIt! http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& ... It!+4.44.5

:slight_smile:


(Kasiadar) #5

Co do IE to rzeczywiście mój błąd a ccleanera mam i pisałam, że niestety czyszczenie nic nie daje. Pozostałe porady za chwilę wykonam, mam nadzieję, że coś to da.

-- Dodane 09.11.2009 (Pn) 20:00 --

Witam! Od razu mówię, że jestem w temacie "zielona" dlatego prosze o dokładne wyjaśnienie sprawy. Niestety ale nie wiem które pozycje w raporcie usunąć, proszę wskazać które konkretnie i co z nimi zrobić bo nie mam pojęcia a link podany nic mi nie mówi. Przywrócić systemu nie mogę (bo z tego co zrozumiałam to stracę dane i wszystkie programy w windowsie) chyba,że się mylę. Przeskanować obszaru Mój komputer nie mogę bo go nie mam...

-- Dodane 09.11.2009 (Pn) 20:45 --

Skan programem Dr.Web nic nie wykazał!